Zpět na » Premier League » Další hlava padla - Glenn Roeder

Premier League - Další hlava padla - Glenn Roeder

0

Líbilo se

06.05. - Ani týden neuplynul od překvapivé rezignace Sama Allardyce z postu manažera Boltonu a je tu další manažer na odstřel. Newcastle United opouští Glenn Roeder, oficiální potvrzení jeho odchodu se očekává v nejbližších hodinách.

O Roederově odchodu informoval server SkySports i Radio Five Live. Podle dostupných informací si v neděli jedenapadesátiletého manažera pozval na kobereček prezident klubu Freddy Sheppard a jejich schůzka vyústila Roederovým odchodem.

Newcastle neprožil dobrou sezónu, tým neustále srážel neskutečný počet zranění. Straky se nedokázaly výrazněji prosadit v žádné soutěži, v Premier League jim momentálně patří až 13. pozice. Poslední kapkou byl zřejmě včerejší nepovedený duel s Blackburnem, kde byl po porážce 0:2 Roeder St. James Parkem vypískán. Pro tým se v posledních týdnech stalo téměř nadlidským úkolem vstřelit branku, na domácím stadionu nedal gól už více než osm hodin.

"Jsem úplně ten stejný člověk, který tu měl před rokem fantastický finiš. Nezměnil jsem se. Fanouškům naprosto rozumím, oni chtějí vítezný Newcastle, ale to já také. Chápu jejich frustraci a jejich pocity," řekl Roeder po sobotní prohře s Rovers.

Roeder strávil na St. James Parku jen patnáct měsíců. Není žádným tajemstvím, že prezident Sheppard je velkým obdivovatelem Sama Allardyce a právě ještě nedávný boss Boltonu je nyní považován za největšího favorita na uvolněné místo.

Martin Vymyslický / skysports.com/bbc.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články