Zpět na » Premier League » Gerrard projednává novou smlouvu

Premier League - Gerrard projednává novou smlouvu

0

Líbilo se

04.05. - Kapitán Liverpoolu FC Steven Gerrard odhalil, že prodiskutovává možnost podepsání nového kontraktu na Anfield Road, díky kterému by na tomto stadionu mohl setrvat až do konce své fotbalové kariéry.

26letá hvězda týmu Reds očekává, že po postupu do finále Champions League podepíše nejméně čtyřletou smlouvu, která mu zaručí neuvěřitelný týdenní příjem pohybující se okolo 120000 liber.

„Momentálně diskutujeme o možném prodloužení v Liverpoolu. V mé dosavadní kariéře jsem nikdy nebyl šťastnější než teď,“ uvedl Gerrard.

Liverpoolský spoluvlastník Tom Hicks si údajně neumí představit tým Reds, aniž by v něm nehrál současný kapitán Steven Gerrard a ten, jak se zdá, bude svolný k podpisu nového kontraktu na Merseyside.

„Potřebujeme udržet všechny naše nejlepší hráče, kteří zde momentálně působí, takže bude důležité nabídnout jim prodloužení jejich stávajících smluv, aby mohli zůstat na Anfield Road po delší dobu,“ dodal liverpoolský záložník.

Gerrard dále připouští, že byl velice překvapen, když AC Milán postoupilo do finále Ligy mistrů přes Manchester United.

„Jsem si jistý, že v Aténách můžeme zvítězit a dostat pohár pro vítěze zpět domů. Ovšem Milán je fantastický tým a my se chystáme na velmi těžké utkání. Abychom je dokázali pokořit, musíme předvést naši dobrou hru, kterou jsme se prezentovali v průběhu celé letošní sezóny. Byl jsem opravdu překvapený, když se rozhodlo o tom, že naším dalším soupeřem budou Italové, protože jsem předpokládal postup Rudých Ďáblů. Myslel jsem si, že v Aténách proti sobě nastoupí Liverpool s Manchesterem United, ale nakonec se utkáme s milánským AC. Hráli dobře a vítězství nad Red Devils si za svůj výkon určitě zasloužili,“ sdělil Gerrard.

/ news.bbc.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články