Zpět na » Premier League » Ševa? Další komplikace

Premier League - Ševa? Další komplikace

0

Líbilo se

04.05. - Již téměř uplynulou sezónu si Andrej Ĺ evčenko určitě do kroniky zlatým písmem nepoznačí. Počáteční problémy s adaptováním na ostrovní styl fotbalu, údajné rozepře v kabině, nedostatek gólů. Na jednoho fotbalistu slušná řádka nezdarů, avšak aby toho nebylo málo, v létě plánuje podstoupit operaci poraněných třísel.

Ĺ eva původně odmítl cestovat s týmem k úternímu střetnutí Ligy mistrů do Liverpoolu, což zavdalo vzniku spekulacím, zdali útočník odmítl letět, jelikož by se nevešel do základní jedenáctky. „Andrej si způsobil zranění během nedělního tréninku. Až poté se rozhodlo, že na Anfield Road nenastoupí,“ dementovalo vedení Chelsea pochybnosti.

V táboře Blues ve spojitosti s 30letým šutérem vládne optimismus a doufají, že ukrajinský forvard ještě před koncem ročníku zasáhne do bojů o prvenství jak v Premier League, tak i v FA Cupu.

Naděje na titul pro londýnské ještě stále existuje, byť jen v teoretické rovině a za předpokladu vítězství ve třech zbývajících utkáních. Doma sehrají zápasy s Evertonem a Manchesterem United, venku s Arsenalem. Nechme se překvapit, jak se s nelehkým losem borci ze Stamford Bridge poperou.

Karel Pernica / bbc.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články