Zpět na » Premier League » Redknapp popřel zvěsti okolo Campbella

Premier League - Redknapp popřel zvěsti okolo Campbella

0

Líbilo se

03.05. - Trenér Portsmouthu Harry Redknapp se musí smíchy popadat za břicho, když slyší fámy o tom, že hlavní opory týmu Sol Campbell a brankář David James by měly klub po sezóně opustit.

Jedním z údajných zájemců má být Newcastle United, který se prý intenzivně zajímá o obránce Sola Campbella, jenž zamířil na Fratton Park vloni v létě.

„Nedostali jsme od nich za Sola žádnou nabídku. Straky se o něj zajímaly minulý rok, ale nyní ho vlastníme my,“ uvedl lodivod Pompey ohledně situace okolo svého klíčového zadáka.

Druhým prosebníkem, který se prý pro změnu zajímá o služby jiného fotbalisty Portsmouthu - brankáře Davida Jamese, má být další anglický klub - Middlesbrough.

„Myslím, že Davida necháme jít, takže v příští sezóně můžeme válčit bez něho,“ zavtipkoval ironicky Redknapp po otázce týkající se Jamesova odchodu.

Kouč Jihoangličanů ulovil oba fotbalisty před sezónou na listině volných hráčů. Toto duo jak se později ukázalo, se stalo pro tým Pompey velice důležitým a i díky němu se mužstvo momentálně pohybuje v popředí výsledkové listiny se slušnou šancí v závěru zaútočit i na příčky zaručující předkolo Poháru UEFA.

Že na těchto zvěstech není ani špetka pravdy také podporuje fakt, který potvrzuje zájem Sola Campbella prodloužit o jednu sezónu stávající smlouvu. Současný kontrakt vyprší bývalému anglickému reprezentačnímu obránci v roce 2008.

/ news.bbc.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články