Zpět na » Premier League » Aston Villa bude asi posilovat

Premier League - Aston Villa bude asi posilovat

0

Líbilo se

03.05. - Ředitel exekutivy birminghamského klubu Aston Villa Richard FitzGerald slíbil tamnímu trenérovi Martinu O Neillovi významné množství financí, které poslouží k velkému posílení kádru.

„Chceme se pohybovat v horních patrech tabulky Premiership a hrát Champions League, proto potřebujeme tým posílit o hráče světové extratřídy. Lidé si mohou myslet, že naší jedinou kvalitní, letošní posilou je Ashley Young (cena 9, 65 miliónů liber), ale já můžu garantovat, že posílíme soupisku, jak jen to bude možné. Vlastník Aston Villy Randy Lerner je připraven tyto finance pro kouče O’Neilla uvolnit,“ uvedl FitzGerald.

„Nikdo neřekne částku, kterou se hodláme utratit a nechceme tvrdit, že se hned chystáme hrát v příští sezóně o nejvyšší příčky v tabulce a že bychom si zahráli Ligu mistrů, když víme o prozatímní nereálnosti těchto slov,“ dodal FitzGerald

Martin O‘Neill se již údajně spojil s liverpoolským útočníkem Craigem Bellamym, jehož vedl v Celticu Glasgow. Dále prý kontaktoval i Jermaina Jenase z Tottenhamu a gólmana už zmíněného Celticu Artura Boruce.

/ news.bbc.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články