Zpět na » Premier League » Shinawatra je blízko k převzetí City

Premier League - Shinawatra je blízko k převzetí City

0

Líbilo se

01.05. - Bývalý thajský ministr Thaksin Shinawatra se podle posledních informací přicházejících z Ostrovů stal hlavním kandidátem na převzetí anglického fotbalového klubu Manchesteru City.

Shinawatra má díky zlepšené nabídce dveře do klubu otevřené a pokud pokladnici Manchesteru naplní dostatečným množstvím peněž, které už předběžně slíbil poskytnout, nemělo by převzetí nic bránit.

Thajec se již před třemi lety marně pokoušel dostat do sféry svého vlivu Liverpool FC, ale hlavní činovníci Reds tehdy nesouhlasili. Částka, se kterou chce v Manchesteru City údajně uspět, činí rovných 100 miliónů liber.

Největšímu konkurentovi okolo této transakce Ray Ransonovi tak nejspíš zbudou jen oči pro pláč, protože jeho poslední nabídka byla nižší. Navíc v jeho neprospěch hraje i fakt, že klubu se nelíbilo několik Ransonových podmínek, které ustanovil v počátečním návrhu. City nebylo tyto nároky ochotno akceptovat a tak později se je šéf britského konsorcia snažil kompenzovat vylepšenou nabídkou, jenž se zdála být rozhodující.

Thaksin Shinawatra je ale s vedením týmu Citizens v permanentním kontaktu a podle zpráv ze včerejška by v případě oboustranné vstřícnosti neměl být problém v rychlém a hladkém průběhu převzetí.

/ news.bbc.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články