Zpět na » Premier League » Brendan Rodgers popřel zvěsti o Balotelliho odchodu na hostování

Premier League - Brendan Rodgers popřel zvěsti o Balotelliho odchodu na hostování

Brendan Rodgers popřel zvěsti o Balotelliho odchodu na hostování © sportinglife.com - Mario Balotelli

0

Líbilo se

27.12. - Manažer Liverpoolu Brendan Rodgers vyloučil lednový odchod útočníka Maria Balotelliho na hostování. Podle posledních zpráv z Itálie by se trápící se útočník chtěl vrátit na hostování do svého bývalého klubu Interu Milán, což mu však Rodgers neumožní.

Italský útočník Mario Balotelli neprožívá zrovna nejšťastnější působení v Liverpoolu, kam přišel v létě za 16 milionů liber z AC Milán. Bývalý hráč Manchesteru City vstřelil v patnácti utkáních za Reds pouhé dva góly, z toho ani jeden v Premier League a není proto divu, že média spekulují o jeho možném návratu do Serie A.

Podle zpráv z Itálie by se Balotelli chtěl v lednu vrátit do Interu Milán, což však před nedělním ligovým utkáním proti Swansea City rázně vyloučil manažer Liverpoolu Brendan Rodgers, který nechce oslabovat útok, když je navíc dlouhodobě mimo hru zraněný Daniel Sturridge.

„Abych byl upřímný, o něčem takovém vůbec nepřemýšlím. V této sezóně máme za sebou spoustu zápasů ve všech soutěžích. V tuto chvíli je pro mě nejdůležitější udržet současné mužstvo pohromadě,“ přiznal Rodgers.

Kvůli problémům s útokem nasadil Brendan Rodgers v posledních třech zápasech na hrot talentovaného Raheema Sterlinga a anglický reprezentant se předvedl třemi vstřelenými góly.

„Myslím si, že Raheem a jemu podobní hráči s takovou rychlostí dokážou perfektně rozložit soupeřovu obranu. Je to jiný typ hráče, není to obvyklá devítka. Pro mě je to ale víc o pozici, než o hráči. Pro to, aby tým dobře fungoval, je velice důležitá rychlost,“ dodal Rodgers.

Kam dál?

Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články