Zpět na » Premier League » 36. kolo: Ohlasy trenérů

Premier League - 36. kolo: Ohlasy trenérů

0

Líbilo se

29.04. - Pět bodů náskoku pro Manchester United, to už je silná káva i pro Joseho Mourinha, který přiznal, že o titulu je téměř rozhodnuto. Boj o záchranu se také neskutečně zamotal, Paul Jewell z Wiganu se nestačil divit...

Manchester City - Aston Villa 0:2

Stuart Pearce (Man City): "Určitě jsme měli možnosti skórovat, ale teď je na nás hlavně doma velký tlak a je to složité. Jsme zklamaní a chápu i frustraci fanoušků. Začali jsme dobře, ale gól soupeře nás trochu šokoval. Od té doby bylo pravděpodobnější, že soupeř přidá i další gól."

Martin O´Neill (Aston Villa): "Jsem velmi potěšen. Rozjížděli jsme se velmi pomalu, soupeř byl živější, ale postupně jsme se zlepšovali. Byli jsme nebezpeční a mohli jsme dát hodně gólů. Od prvního gólu jsme měli zápas pod kontrolou. Vyhráli jsme venku už potřetí v řadě a to je pro příští sezónu velmi povzbudivé. Je dobře, že končíme sezónu tímhle způsobem."

Blackburn - Charlton 4:1

Mark Hughes (Blackburn): "Některé naše útočné akce v druhé půli byly velmi dobré. Využili jsme vyloučení Bena Thatchera. V první půli jsme nedokázali využít příležitosti, ale po přestávce jsme vypadali velmi silní. Charlton musel hru otevřít a tím nám nechal prostor pro protiútoky."

Alan Pardew (Charlton): "Okolnosti nám nepřejí. Blackburn byl sice v první půli lepší, ale vyloženě nás nepřehrál. Byla škoda, že Scott Carson udělal před prvním gólem chybu, ale i tak je to asi náš nejlepší hráč sezóny. Pak jsme se nechali vyloučit, bojovali jsme, ale bez úspěchu."

Portsmouth - Liverpool 2:1

Joe Jordan (asistent Portsmouth): "Doma hrajeme dobře. Fratton Park je pro soupeře nepříjemný, ale letos to tu mají týmy ještě těžší než jindy. Nehráli jsme sice tak dobře jako když jsme tu porazili Manchester United, ale dokázali jsme získat dvoubrankové vedení. Podařilo se nám je udržet, i když Liverpool se dokázal do zápasu vrátit."

Rafa Benítez (Liverpool): "Jsem zklamaný. V první půli jsme kontrolovali hru a měli dvě dobré šance z protiútoků. Když jsme dostali dva hloupé góly po stupidních chybách, potřebovali jsme se zlepšit, což se ve druhé půli stalo. Myslím, že jsme si zasloužili víc."

Middlesbrough - Tottenham 2:3

Gareth Southgate (Middlesbrough): "Prvních 45 minut mě velmi zklamalo. Nechali jsme soupeře hrát a ten nás potrestal. Když se nám podařilo dát gól, už to bylo lepší a jen skvělý zákrok Paula Robinsona uchoval Spurs ve vedení. Výsledek mě zklamal, teď už je naším hlavním cílem uhrát do konce sezóny jeden bod, který nám dá jistotu záchrany."

Martin Jol (Tottenham): "Opět jsme si to ztížili a zachraňovaly nás jen skvělé zákroky Paula Robinsona. Potřebovali jsme vyhrát, ostatní výsledky hrály proti nám, takže to byl svým způsobem must-win game. Jsem za vítězství rád. Berbatov s Keanem už dali letos 21 gólů, nějaké dal i Jermaine Defoe, takže s útočníky jsem spokojený. Nikdo se tu nemůže pochlubit tak vyrovanou trojicí útočníků."

Sheffield United - Watford 1:0

Neil Warnock (Sheffield U): "Hodně jsme se nadřeli a zápas ukázal několik plusů. Hráči měli obrovské odhodlání, padali do střel. Ukázali, že v téhle lize chceme zůstat. Stáli za námi i skvělí fanoušci, kteří se od nás během sezóny ani na chvíli neodvrátili."

Adrian Boothroyd (Watford): "Věděli jsme, že to bude těžká bitva, ale i přes jistý sestup jsme ukázali skvělý přístup. Soupeř byl nervózní a toho jsme měli využít. Na jediný gól se moc nadřít nemuseli. Chceme sezónu zakončit dobře, abychom v tom mohli pokračovat i v příští."

Wigan - West Ham 0:3

Paul Jewell (Wigan): "West Ham byl dnes daleko lepší, ale způsob, jakým jsme prohráli, mě velmi zklamal. Stále jsme v lepší pozici, ale pokud budeme takhle pokračovat, na konci sezóny to tak nebude. Byl to ubohý výkon. Musíme se z toho poučit, možné následky dobře známe. Musíme věřit."

Alan Curbishley (WHU): "Stále žijeme. Přijet sem, vyhrát 3:0 a navíc takovým způsobem, to je skvělé. Musíme to přenést i do dalšího zápasu. Máme ještě dva zápasy a potřebujeme získat co nejvíc bodů. Máme teď dobrou sérii, která nám dává šanci."

Chelsea - Bolton 2:2

Jose Mourinho (Chelsea): "V úterný nás čeká velký zápas, nemáme čas být smutní. Titul je téměř ztracený, ale slovo téměř je ve fotbale relativní. Matematicky máme pořád šanci, takže musíme věřit a ještě se pokusit využít naše šance. Musíme vyhrávat a čekat. Manchester United je velmi blízko, necítí žádný tlak. Mohou přijet na Stamford Bridge, prohrát, ale stejně mohou být šampióni. My však vyhráváme a prohráváme jako tým, jsme spolu v dobrých i špatných momentech."

Vyjádření Sama Allarydce se nepodařilo získat.

Everton - Manchester United 2:4

David Moyes (Everton): "Zlomem byla chyba našeho brankáře. Soupeři jsme darovali dva góly. Kdyby nás přehrávali a stříleli krásné góly, jako to oni umí, nemohl bych nic namítat. My jsme těm gólům ale mohli zabránit, byly laciné. Jsem zklamaný, že jsme to United tak ulehčili. Kdyby nebylo prvního gólu, do zápasu by se už nevrátili."

Sir Alex Ferguson (Man Utd): "Hráči byli fantastičtí, nevzdávali se a v této části sezóny je to pro nás obrovské vítězství. Podařilo se nám skórovat po chybě brankáře a od té doby jsme byli skvělí. Pokud ligu vyhrajeme, tak si to zasloužíme."

Martin Vymyslický / skysports.com/bbc.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články