Zpět na » Premier League » Barton se trestu bát nemusí

Premier League - Barton se trestu bát nemusí

0

Líbilo se

26.04. - Trenér Manchesteru City Stuart Pearce připustil, že komentáře jeho svěřence Joeyho Bartona na adresu klubu Citizens byly nevhodné, ale žádné konkrétní kroky proti chování tohoto záložníka nepodnikne.

Barton se rozohnil po remízovém utkání s Watfordem, po kterém dštil síru na svého zaměstnavatele. V nevybíravém hovoru se mimochodem zmínil o špatné přestupové politice klubu a jistých narážek neušli ani fanoušci City.

Pearce však rozumí Bartonově frustraci, protože jeho náhlý výbuch emocí je výsledkem toho, že týmu se v současné době příliš nedaří. Barton myslel v týmu Manchesteru City na větší úspěchy, které se nedostavily a tak tyto plamenné komentáře byly jakýmsi výkřikem zmaru nad nepovedenou letošní sezónou.

Kouč Manchesteru sice nechystá pro Bartona nějaký trest, ale zároveň připouští, že tyto výroky přišly v nejméně vhodnou dobu a jeho slova vezme na vědomí.

„S Joeym jsem hovořil v úterý. V podstatě zvolil cestu, kterou mohl klubu uškodit. Myslím, že ho znám trochu lépe než ostatní. Joye dostal vztek na klub, protože zde chtěl něco vyhrát, ale nepodařilo se. Část jeho hněvu patřila zápasu s Watfordem, kde se jemu i celému týmu příliš nevedlo, ovšem pravdou je, že s týmem Citizens chtěl zoufale uspět. Většina z Bartonových výroků přišla v nevhodnou dobu, přímo po zápase, kdy měl hráč plnou hlavu emocí. Rozhodně nám to nepomohlo. Hovořili jsme spolu a myslím, že mi porozuměl a v něčem i já jemu. Joey má své vlastní myšlení. Nechci ho potrestat, neboť se domnívám, že není správné postihnout někoho za jeho vlastní názory. Nevyvodím z toho žádné důsledky,“ uvedl Stuart Pearce.

/ home.skysports.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články