Zpět na » Premier League » Woodgate definitivně zůstane v Middlesbrough

Premier League - Woodgate definitivně zůstane v Middlesbrough

0

Líbilo se

26.04. - Anglický klub Middlesbrough s konečnou platností potvrdil, že opora obranných řad Jonathan Woodgate změnila své hostování z Realu Madrid v přestup a na Riverside podepsala novou čtyřletou smlouvu.

27letý fotbalista přestoupil k Boro z týmu madridského Bílého baletu. Woodgate se ve španělském velkoklubu vůbec neprosadil zásluhou velké konkurence a vážného zranění, proto byl v minulém roce zaslán na Britské ostrovy jako nepotřebný. Hostování v Middlesbrough bylo více než úspěšné a permanentní přestup, kterého se vedení dožadovalo už dlouho, se stal skutečností až dnes, když anglický celek využil první možnosti, jenž se mu naskytla a Woodgate k nim definitivně přestoupil za 7 miliónů liber.

Dřívější hráč Newcastlu a Leedsu United svému momentálnímu zaměstnavateli splatil nabídnutou důvěru skvělými výkony potom, co se ho trenér Southgate nebál nasadit navzdory vleklému zranění, které předtím prodělal. Na San Bernaubeu to pro něho bylo doslova utrpení, zdravotní problémy a také neschopnost návyku na španělský styl fotbalu vedly až k přestupu do Middlesbrough, jenž se pro něj stalo záchranou a vysvobozením.

Woodgate v letošním ročníku Premier League nastoupil za Boro celkem ke 33 utkáním z 41 možných. Ĺ anci dostal hned po svém příchodu a dočkal se i pozvánky do reprezentace Albionu pro přátelský, únorový zápas se Ĺ panělskem.

Hráčova kariéra odstartovala v Leedsu, ze kterého putoval v lednu 2003 za 8 miliónů liber na St. James Park do Newcastlu. Ani tam ovšem nezůstal dlouho a rok nato už nabral směr Pyrenejský poloostrov, když si jeho služby pojistil za 13,4 miliónů liber Real Madrid. O současné situaci v Middlesbrough už byla řeč.

/ news.bbc.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články