Zpět na » Premier League » Nejsme viníci propadu, hájí se Tevéz

Premier League - Nejsme viníci propadu, hájí se Tevéz

0

Líbilo se

26.04. - Argentinec Carlos Tevéz rázně odmítá tvrzení kritiků, podle kterých je právě on a jeho reprezentační kolega Javier Mascherano hlavní příčinou propadu West Hamu United. Kladivářům kvůli jejich příchodu stále hrozí bodový odečet.

Tevéz odmítá být označován za viníka zpackané sezóny. I když je pravda, že od příchodu hvězdného dua na Upton Park se Hammers doslova lepí smůla na paty. Nejenže West Ham hraje celou sezónu o bytí a nebytí, ale příchod obou hráčů se ještě bude dohrávat u zeleného stolu. Celý obchod je totiž zahalen tajemstvím a nyní se prošetřuje, zda nebyly porušeny regule Premier League. Odečet bodů by Kladiváře téměř s jistotou poslal o soutěž níž.

S nákupem hvězdných posil se čekalo, že West Ham se postupně posune mezi anglickou špičku, ale opak byl nakonec pravdou. Krátce po příchodu nového majitele z Islandu byl vyhozen manažer Alan Pardew, Tevézovo dvojče Mascherano byl odeslán znovu za podivných okolností na hostování do Liverpoolu. Tevéz však nechce slyšet nic o tom, že by právě oni dva byli viníky celé situace.

"Tyhle problémy nebyly způsobeny naším příchodem nebo výkony na hřišti. Lidé, kteří nás za to obviňují, nerozumí fotbalu. Pro klub jsem se vždy snažil udělat to nejlepší jako hráč i jako člověk," říká Tevéz.

"Zázraky se ještě dějí. Máme před sebou tři zápasy, můžeme získat devět bodů. V Brazílii a Argentině už jsem se setkal s horšími situacemi, i když tahle je dost komplikovaná," věří stále v záchranu.

Martin Vymyslický / skysports.com/fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články