Zpět na » Premier League » Do koncovky zřejmě bez Johnsona

Premier League - Do koncovky zřejmě bez Johnsona

0

Líbilo se

25.04. - Nejkvalitnější ligová soutěž světa, anglická Premier League, by se dala přirovnat k běhu na dlouhou vzdálenost a stejně tak jednotlivé kluby k běžcům nadechujícím se k mocnému finiši ve zbývajících třech kolech. Závěrečnou fází provází Everton závažný problém, jenž na sebe vzal podobu vymknutého kotníku opory útoku Andrewa Johnsona.

Hráči Toffees podlehli o víkendu na Upton Parku domácím Kladivářům a aby toho nebylo málo, zranění si přivodil s jedenácti zásahy nejlepší střelec týmu v probíhajícím ročníku, Andy Johnson. Zprávy z tábora Evertonu dávají za pravdu pozápasovým diagnózám, kdy vše vypadalo na zvrtnutý kotník. Neveselou předpověď prokázala důkladná lékařská prohlídka začátkem týdne.

Doba rekonvalescence se podle hlavního fyzioterapeuta, Micka Rathbona, zatím jen stěží odhaduje. „Nyní je ještě příliš brzy k určení času potřebného pro zotavení. Pozitivní věcí je, že nenastaly žádné komplikace a léčba hráče probíhá vcelku rychle,“ upřesnil Rathbone pro klubový web.

Jak už zde bylo psáno, dostihy se ukrutným tempem chýlí ke konci. Situace v horních patrech tabulky je dána jednoznačně. O první místo si to rozdají Manchester United s Chelsea. Třetí příčka bude s největší pravděpodobností náležet jednomu z dvojice Liverpool, Arsenal. Na pozice zaručující start v evropských pohárech si brousí zuby hned 5 týmů, z nichž momentálně nejvýše v tabulce leží právě celek z Goodison Parku.

O konečném pořadí velmi napoví následující střetnutí, ve kterém hostí leadera z Manchesteru.

Karel Pernica / bbc.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články