Zpět na » Premier League » Půjde Eriksson k Citizens?

Premier League - Půjde Eriksson k Citizens?

0

Líbilo se

26.05. - Místo hlavního kouče v Manchesteru City po vyhazovu Stuarta Pearce zeje prázdnotou. Jedním z nejvážnějších kandidátů na uvolněný post je podle všeho bývalý trenér anglické reprezentace Sven-Goran Eriksson, který je údajně nedaleko od podpisu smlouvy.

Ĺ védský taktik už pomalu ale jistě vzhlíží k návratu do trenérské branže potom, co minulý rok opustil lavičku Albionu a dopřál si roční odpočinek.

„Byla by to pro mě čest, trénovat Manchester City. Pokud by klub o mě jevil zájem, pak si s nimi o celé záležitosti mohu promluvit,“ uvedl 59letý Ĺ véd pro Manchester Evening News.

Vedení City odvolalo jeden den po konci této sezóny tehdejšího hlavního kouče Stuarta Pearce a v nejbližší době by měl manchesterský celek převzít bývalý thajský ministerský předseda Thaksin Shinawatra, který za něj nabízí rovných 100 miliónů liber.

„Manchester City je uznávaný klub s velkým potenciálem. Vždycky, když jsem ho navštívil, uchvátila mě fotbalová vášeň tamních fanoušků, kteří svůj tým neustále podporují,“ dodal Eriksson.

Jestliže Thajec Shinawatra převezme Citizens bude i nadále horkým kandidátem na funkci hlavního kouče bývalý lodivod londýnské Chelsea Claudio Ranieri a to i přes Erikssonovu návštěvu na City of Manchester Stadium. Italský trenér však před nedávnem popřel informace o tom, že by se měl v brzké budoucnosti vrátit na Britské ostrovy.

Eriksson byl ještě před několika týdny spojován s Newcaslem United. Nyní se ovšem karty obracejí a Ĺ véd by mohl zamířit do Manchesteru.

/ Fotbalportal.cz/news.bbc.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články