Zpět na » Premier League » Van Dijk: Arsenal? Uvidíme, co se stane v budoucnu

Van Dijk: Arsenal? Uvidíme, co se stane v budoucnu

Van Dijk: Arsenal? Uvidíme, co se stane v budoucnu © sportinglife.com - Virgil van Dijk

0

Líbilo se

27.10. - Nizozemský obránce Celticu Virgil van Dijk nevylučuje lednový přestup do Arsenalu, který o hráče údajně jeví velký zájem. Van Dijk přiznává, že je v Celticu spokojený, ale v případě nabídky Arsenalu by se nebránil přestupu do Premier League.

Stoper skotského Celticu, se kterým van Dijk v minulé sezoně oslavil ligový titul a byl zvolen nejlepším hráčem sezóny, byl už během léta často spojován s přestupem do Arsenalu, kde by mohl nahradit Thomase Vermaelena, jenž odešel do Barcelony.

S nabídkou ve výši 8 milionů liber za 23letého obránce se údajně Arsenal vrátí i v lednu, londýnský velkoklub má totiž v obraně velké problémy kvůli zraněním i nejisté formě některých hráčů a van Dijk přiznává, že by o přestupu popřemýšlel.

„Arsenal je úžasný klub,“ řekl van Dijk pro Sky Sports. „Je to velký klub s bohatou historií. Právě teď jsem tu šťastný a chci odvádět dobré výkony, ale uvidíme, co se stane v budoucnosti.“

„Dokud tu nebudou žádné nabídky, nemám k tomu co říct. Nespěchám s odchodem, ale nikdy nevíte, co se stane v budoucnosti.“ Problémem stejně jako v létě může být pro Arsenal hráčova cena, Celtic totiž stále neslevil ze svých požadavků a své hvězdy si cení na částku okolo 15 milionů liber.

Kam dál?

Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Související odkazy
Nejnovější články