Zpět na » Premier League » Benayoun podepsal novou smlouvu

Premier League - Benayoun podepsal novou smlouvu

0

Líbilo se

25.05. - Záložník londýnského West Hamu United Yossi Benayoun dnes dopoledne podepsal nový kontrakt, který udrží tohoto izraelského reprezentanta na Upton Parku i nadále. Vedení by si chtělo zajistit služby i Argentince Carlose Teveze.

Sedmadvacetiletý hráč byl před nedávnem spojován s odchodem do Portsmouthu, ale v současnosti je už jisté, že ve West Hamu si prodlouží dosavadní angažmá až do roku 2012.

„Od prvního okamžiku jsem se cítil v klubu Kladivářů jako doma. Máme nejlepší fanoušky v celé Anglii. Náš ředitel je hodně ambiciózní a chtěl bych mu poděkovat, protože jednání probíhala velmi rychle. On s trenérem mi ukázali, že stojí o mé setrvání,“ uvedl Benayoun.

„West Ham míří vysoko a Yossi je nedílnou součástí našich budoucích plánů. Jsem opravdu velice potěšen, že u nás bude působit dalších 5 let. Hledáme nové, kvalitní hráče, ale musíme také pracovat na udržení talentovaných fotbalistů, které máme k dispozici,“ sdělil většinový vlastník klubu Hammers Eggert Magnusson.

Hlavní činovník West Hamu dále projevil touhu přesvědčit argentinskou hvězdu Carlose Teveze o tom, aby na Upton Parku zůstal i nadále.

Tevez je momentálně volný a o jeho služby již projevily zájem nejslavnější celky Evropy. Ăštočník, který se v této sezóně podílel značnou měrou na záchraně Kladivářů by se však přece jenom mohl v Západním Londýně zabydlet i pro další roky.

„Pokusíme se ho přesvědčit, aby zůstal. Fanoušci Carlose milují a on to ví. V této záležitosti jsem velmi optimistický a věřím, že se nám to podaří. Nyní je v Argentině a za dva týdny bychom s nim mohli začít jednat,“ poznamenal Magnusson.

Sám hráč nedávno v rozhovoru pro britský deník The Sun řekl, že by si přál angažmá ve slavném evropském klubu, takže mnozí nedávají Magnussonovi příliš velkou naději.

„Chci přestoupit do nějakého velkého klubu ze Starého kontinentu. Už jsem o tom mluvil se svým agentem. Nevím nic o zájmu Realu Madrid, ovšem těší mě, že se o mě taková mužstva zajímají,“ uvedl Tevez pro The Sun.

/ Fotbalportal.cz/news.bbc.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články