Zpět na » Premier League » Další posilou Pompey je Hreidarsson

Premier League - Další posilou Pompey je Hreidarsson

0

Líbilo se

25.05. - Jen pár hodin po podpisu smlouvy se Sylvainem Distinem ulovil manažer Portsmouthu Harry Redknapp dalšího volného agenta. Na Fratton Park přichází Hermann Hreidarsson z Charltonu, který sestoupil do League Championship.

Dvaatřicetiletý Islanďan měl ve smlouvě v Charltonu zahrnutou klauzuli, která mu umožňovala The Valley v případě sestupu opustit. Právě této možnosti využil a jako volný hráč podepsal dvouletý kontrakt v Portsmouthu.

"Harryho jsem vždy velmi respektoval. Chtěl mě ještě předtím, než jsem podepsal v Charltonu. Tenkrát to nevyšlo, ale jsem moc rád, že se naskytla ještě druhá příležitost," pochvaloval si Hreidarsson nové angažmá.

Zkušený bek odehrál na Britských ostrovech za deset let už více než 300 zápasů, přes dalších 50 přidal v dresu islandské reprezentace. Postupně hrával za Crystal Palace, Brentford, Wimbledon Ipswich a Charlton, nyní míří do Portsmouthu. V obranné řadě Pompey se zřejmě sejde velká konkurnce, neboť jen pár dní před Hreidarssonem zamířil na Fratton Park i francouzský stoper Sylvain Distin z Manchesteru City.

"Vím moc dobře, že nemám žádnou záruku místa v sestavě. Ale o to větší je to pro mě výzva. Každý chce hrát v kvalitním týmu s kvalitními spoluhráči. Klub jde správným směrem a poslední nákupy to jen dokazují," je si vědom konkurence v obraně.

Už několik dní je na spadutní i příchod Ghaňana Muntariho z Udinese. Oba kluby se již dohodly na odstupném, které sice nebude zvěřejněno, ale spekuluje se o částce kolem sedmi milionů liber.

Martin Vymyslický / bbc.co.uk/fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články