Zpět na » Premier League » Zdravotní trable Arsenalu se stupňují, Koscielny má zánět achilovky

Zdravotní trable Arsenalu se stupňují, Koscielny má zánět achilovky

Zdravotní trable Arsenalu se stupňují, Koscielny má zánět achilovky © football365.com - Laurent Koscielny ví, že Arsenal musí posílit

0

Líbilo se

09.10. - Francouzský obránce Laurent Koscielny se přidal na dlouhý seznam zraněných hráčů Arsenalu poté, co mu byl zjištěn zánět v obou patách. Koscielny tak přijde minimálně o nejbližší přátelské zápasy francouzské reprezentace proti Portugalsku a Arménii.

Francouzská fotbalová federace dnes oznámila, že Koscielny trpí zánětem šlach v obou patách a po dohodě s reprezentačním koučem Didierem Deschampsem a týmovým doktorem se v nejbližší době vrátí do Londýna.

Koscielny tak přijde minimálně o dva nejbližší přátelské zápasy francouzské reprezentace, kterou čeká v sobotu zápas proti Portugalsku a příští úterý utkání s Arménií. Arsenal přesto věří, že Koscielnyho zranění neohrozí jeho start příští sobotu v domácím ligovém utkání proti Hullu City.

Koscielnyho zranění je tak dalším problémem pro manažera Arsenalu Arséna Wengera, který už kvůli různým zdravotním patáliím postrádá Mathieu Debuchyho, Oliviera Girouda, Aarona Ramseyho, Mikela Artetu, Thea Walcotta a nově i Mesuta Ozila.

Právě Özilovo zranění dost připomíná problém u Koscielnyho, protože oba hráči ještě o víkendu odehráli celých 90 minut utkání proti Chelsea, ale po příjezdu k reprezentačním týmům jim doktoři zjistili zdravotní problémy.

Zranění německého playmakera je však vážnějšího rázu a Özilovi vážně hrozí, že si už v letošním kalendářním roce nezahraje. Tři až čtyři týdny ještě navíc bude mimo hru Aaron Ramsey, naopak Mikel Arteta by se mohl vrátit do hry po reprezentační přestávce.

Didier Deschamps už místo Koscielnyho povolal do reprezentačního týmu obránce italského AS Řím Mapoua Yanga-Mbiwu, který doposud odehrál za národní tým tři zápasy.

Kam dál?

Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Související odkazy
Nejnovější články