Zpět na » Premier League » Sidwell definitivně do Chelsea

Premier League - Sidwell definitivně do Chelsea

0

Líbilo se

23.05. - Ještě před týdnem se kolem přestupu Steva Sidwella do londýnské Chelsea kolovaly v anglických kuloárech pouhé zvěsti, teď už je situace jiná a spekulace se staly skutečností.

Snad největšímu hrdinovi nováčka z Readingu na konci tohoto ročníku vypršela na Madejski Stadium smlouva a protože anglický záložník nesouhlasil s jejím prodloužením, putoval k týmu Blues zadarmo jako volný agent.

Kouč Royals Steve Coppell svému objevu nabízel nový čtyřletý kontrakt s týdenním příjmem okolo 25 000 liber, ale Sidwell ukázal, že jeho ambice míří daleko výš a nabídku odmítl.

O tohoto hráče již dávno před Chelsea jevili zájem Newcastle United a Manchester United, ovšem v boji o jednoho z nejlepších hráčů již uplynulého ročníku nakonec zvítězili Modří a jejich trenér Jose Mourinho si mohl připsat na konto svůj první letošní úlovek.

Steve Sidwell odehrál od sezóny 2002/2003 za Reading úctyhodných 186 zápasů ve všech soutěžích, v níž nastřílel rovných třicet branek (z toho 4 v letošním ročníku) a velkou měrou se minulý rok podílel na postupu readingského celku do Premier League.

Vedení klubu Blues potvrdilo, že 24letý Angličan už podstoupil na Stamford Bridge zdravotní prohlídku, ale podrobnosti ohledně jeho smlouvy nebyly zatím zveřejněny.

/ Fotbalportal.cz/news.bbc.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články