Zpět na » Premier League » Balea čekají testy v Tottenhamu

Premier League - Balea čekají testy v Tottenhamu

0

Líbilo se

23.05. - Obránce druholigového Southamptonu Gareth Bale má ve středu na White Hart Lane podstoupit lékařskou prohlídku a poté přestoupit k týmu londýnským Spurs.

Kouč týmu Saints George Burley před nedávnem dementoval informace o tom, že přestupová částka měla být schválena oběma kluby. I tak některé blíže nespecifikované zdroje tvrdí, že k podpisu smlouvy by mělo dojít během několika následujících dnů.

Kohouti v lednu nabízeli za tohoto talentovaného Velšana 10 miliónů liber a Southampton proti této sumě nic nenamítal. Bale ale tehdy se stěhováním do Londýna nesouhlasil a tak vše by se mělo uskutečnit až nyní.

17letý teenager má podle smlouvy na St Mary's Stadium zůstat ještě jeden rok a v minulosti byl často spojován s angažmá v Arsenalu nebo v Manchesteru United.

Tento mladý zadák, který nejčastěji nastupuje na levé straně defenzívy se ovšem s jihoanglickým mužstvem nakonec neprobojoval do Premier League, protože Saints vypadli s Derby v baráži League Championship, přesto pokud Bale zamíří do mužstva Hotspur v příštím roce ho Premiership nemine.

Bale debutoval za Saints loni, když se ještě jako šestnáctiletý stal druhým nejmladším hráčem, co za klub kdy nastoupil. Tím prvním byl Theo Walcott, jenž momentálně hraje v týmu The Gunners. Gareth Bale si v průběhu sezóny zajistil pravidelné místo v obraně Southamptonu a úspěchy zaznamenal i ve velšské seniorské reprezentaci, neboť v historii národního týmu Walesu si tak mladý fotbalista nikdy předtím ani potom nezahrál. Bale reprezentoval jen jednou v květnu minulého roku proti Trinidadu a Tobago.

/ Fotbalportal.cz/news.bbc.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články