Zpět na » Premier League » Mendieta stále věří, že se prosadí

Mendieta stále věří, že se prosadí

Mendieta stále věří, že se prosadí © football.co.uk -

0

Líbilo se

14.11. - Bývalý španělský reprezentant Gaizka Mendieta stále věří, že ještě v Middlesbrough neřekl poslední slovo. Přestože klub v létě vyhlásil, že s ním nepočítá, Mendieta se chce prosadit do základní sestavy.

Třiatřicetiletý záložník, který odehrál své nejlepší sezóny v dresu španelské Valencie, se letos do sestavy Middlesbrough ještě nedostal ani na minutu. Mendieta sice přiznal, že jeho vztahy s manažerem Garethem Southgatem nebyly vždy ideální, ale nyní prý našli společnou řeč.

"Mým posláním je každý den pracovat a bojovat o své místo v týmu. Rozhodnutí dělá trenér a má je akceptuji jako profesionál. A trvám na tom, že s ním nemám žádný problém. Věřím tomu, že stále můžu Boru něco dát. Mým cílem je hrát Premier League. Moje letní situace byla horší, teď se chci dostat do základní sestavy," tvrdí odhodlaně Mendieta.

Přestože měli v létě o zkušeného záložníka zájem španělské kluby, z obchodu vždy sešlo. Konkrétně se jednalo o Real Sociedad, Athletic Bilbao a Malagu. Média spekulovala také o přestupu do americké MLS do týmu LA Galaxy.

"V posledních týdnech jsem s vedením o své budoucnosti nemluvil. Viděl jsem v novinách nějaké spekulace, ale podepsal jsem tu smlouvu a mým snem je hrát a pomoci Boru," dodává Mendieta.

Kam dál?

Martin Vymyslický / fotbalportal.cz/skysports.com

Související odkazy
Nejnovější články