Zpět na » Premier League » Mendieta stále věří, že se prosadí

Premier League - Mendieta stále věří, že se prosadí

Mendieta stále věří, že se prosadí © football.co.uk -

0

Líbilo se

14.11. - Bývalý španělský reprezentant Gaizka Mendieta stále věří, že ještě v Middlesbrough neřekl poslední slovo. Přestože klub v létě vyhlásil, že s ním nepočítá, Mendieta se chce prosadit do základní sestavy.

Třiatřicetiletý záložník, který odehrál své nejlepší sezóny v dresu španelské Valencie, se letos do sestavy Middlesbrough ještě nedostal ani na minutu. Mendieta sice přiznal, že jeho vztahy s manažerem Garethem Southgatem nebyly vždy ideální, ale nyní prý našli společnou řeč.

"Mým posláním je každý den pracovat a bojovat o své místo v týmu. Rozhodnutí dělá trenér a má je akceptuji jako profesionál. A trvám na tom, že s ním nemám žádný problém. Věřím tomu, že stále můžu Boru něco dát. Mým cílem je hrát Premier League. Moje letní situace byla horší, teď se chci dostat do základní sestavy," tvrdí odhodlaně Mendieta.

Přestože měli v létě o zkušeného záložníka zájem španělské kluby, z obchodu vždy sešlo. Konkrétně se jednalo o Real Sociedad, Athletic Bilbao a Malagu. Média spekulovala také o přestupu do americké MLS do týmu LA Galaxy.

"V posledních týdnech jsem s vedením o své budoucnosti nemluvil. Viděl jsem v novinách nějaké spekulace, ale podepsal jsem tu smlouvu a mým snem je hrát a pomoci Boru," dodává Mendieta.

Kam dál?

Martin Vymyslický / fotbalportal.cz/skysports.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
leo - 17.11. Odpovědět

do spanelska Smajlík 15 skurvena PL ho znicila Smajlík 14 Smajlík 14 Smajlík 14

leo
Ajvn - 17.11. Odpovědět

at jde k nám do Brna tam by mohl zahřívat lavičku,nosit pití a nosit klíče od šatny Smajlík 3

Mendiety je mi líto, z Valencie neměl odcházet, vlastně už kolik let stagnuje, při tom to mohl být jeden z nejlepších tvůrců hrý na světě, kéž by se mu aspoň na sklonku kariéry začalo dařit...

C. Fabregas
pepinho - 14.11. Odpovědět

Mohl by jít do Hradce.U nás by si zahrál

pepinho
Aaron - 14.11. Odpovědět

Mendieta je dobrý. Mám ho rád, ale to je právě to co se mi nelíbí. Proč je na střídačce průměrný cizinec a ne nějaký odchovanec nebo Angličan, který kvůli němu hraje třeba v rezervě.

Aaron
Magpie - 15.11. Odpovědět

Naprostý souhlas!

Magpie
Související odkazy
Nejnovější články