Zpět na » Premier League » Malouda: Chelsea po mně nejde

Premier League - Malouda: Chelsea po mně nejde

0

Líbilo se

22.05. - Záložník francouzského mistra Olympiqu Lyon Florent Malouda dnes důrazně popřel spekulace ohledně jeho spojení s londýnským velkoklubem Chelsea.

Francouzský reprezentant se již delší dobu netají zájmem klub opustit a nedávno zcela bez skrupulí připustil, že na něj upírají zraky nejvěhlasnější kluby ze Starého kontinentu.

„Chelsea není jeden z týmů, které mi rychle předložili nabídku,“ poznamenal tento záložník pro francouzský sportovní deník L'Equipe.

Prezident Lyonu Jean-Michel Aulas dal Maloudovi svolení, aby si do 30. června tohoto roku hledal nové působiště.

„Doufám, že vše proběhne co možná nejrychleji. Jestli se do té doby nic zásadního nestane, znamená to, že kluby, které o mě předtím jevily zájem si nejsou opravdu jisti mým angažováním. Je však ještě čas, takže není důvod spěchat. Nehodlám odejít kamkoliv. Pokud bych ale odešel, bylo by to nejlepší pro mě i pro Olympique,“ dodal Malouda.

Lyonský pilíř záložní řady se nedávno v zemi Galského kohouta dočkal významného ocenění, když byl zvolen jako nejlepší hráč uplynulého ročníku Ligue 1. V Chelsea však jeho služeb pro příští sezónu s největší pravděpodobností nebudou moci využít.

/ goal.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články