Zpět na » Premier League » Gerrard a Carragher připraveni prodloužit

Premier League - Gerrard a Carragher připraveni prodloužit

0

Líbilo se

21.05. - Dvě největší opory 3. týmu letošní sezóny Premier League, Liverpoolu jsou připraveni podepsat na Anfield Road nové, dlouhodobé smlouvy. Stát se tak má už před finále Ligy Mistrů, které Reds hrají ve středu v Aténách proti AC Milán.

Podle BBC se dodělávají poslední detaily smluv a podepsat by se měli někdy během zítřka. "Nic se však nestane, pokud se smlouvy podepíší až po finále," nenaléhá na okamžité podepsání ředitel Liverpoolu Rick Parry.

Gerrardovi s Carragherem zbývají do vypršení současného kontraktu dva roky, oba dva ji totiž podepsali v jednu chvíli před dvěma lety, v létě 2005. Kapitánovi Reds má být nabídnuta smlouva ve výši £6m za rok. Gerrard již nedávno prohlásil, že s podepsáním smlouvy nehodlá nijak váhat. "Jakmile přede mne položí novou smlouvu, okamžitě ji podepíšu!"

Zároveň se 26letý univerzální záložník rozpovídal na téma titulu na Anfield Road a doufá, že právě podpis smluv pomůže Reds se k tomuto cíli přiblížit.

"Jsme opravdu nešťastní z toho, jakou jsme letos odehráli v Premier League sezónu. Víme, že jsme nebyli tak kvalitní, abychom konkurovali Chelsea nebo Manchesteru United.

"Teď už všichni chceme vyhrát ligu. Ať se zeptáte manažera nebo kohokoliv z naší kabiny, řekne vám totéž. Věřím, že s novými majiteli a kvalitním kádrem můžeme příští rok promluvit do boje o titul výrazněji než letos."

/ bbc.co.uk / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články