Zpět na » Premier League » Sutton zvažuje další budoucnost

Premier League - Sutton zvažuje další budoucnost

0

Líbilo se

21.05. - Ăštočník Aston Villy Chris Sutton váhá ohledně své další budoucnosti na Villa Parku, na který přišel vloni během podzimu. Angličan má však problémy se zraněním a za Villans si v letošní sezóně moc nezahrál.

34letý fotbalista se na fotbalový trávník nedostal v posledních pěti měsících, protože laboroval s poraněným okem. Sutton nyní čeká na vyjádření lékařů než se s určitostí rozhodne, zda odejde do fotbalového důchodu či nikoliv.

„Nechce ještě učinit definitivní rozhodnutí. Není důvod spěchat. Může si o tom v klidu promluvit se svou rodinou a uvidí se, jak se věci vyvrbí na konci tohoto léta,“ uvedl kouč Aston Villy Martin O’Neill.

Dřívější hráč Chelsea, Blackburnu a Celticu Glasgow zamířil do birminghamského klubu v říjnu, kdy si ho vyhlédl jako volného agenta současný lodivod Villans. Anglický útočník v 8 zápasech udělal dojem, ale pak se dostavily problémy se zraněním.

„Myslím, že bez něj jsme hráli špatně. Dával nám kvalitu, kterou jsme potřebovali a věřím, že se nejednalo o náhodu, když tehdy při nevalné formě Aston Villy svůj tým podpořil dobrými výkony,“ pokračoval dále O’Neill.

Chris Sutton byl omezen ve hře poté, co se v prosinci během domácího zápasu s Manchesterem United potýkal s rozostřeným viděním, jímž byl handicapován a tým ho tudíž posléze nemohl používat.

„Nikdo vám nezaručí, že důsledky se na něm nějak neprojeví. Chris nyní vidí, očividně by chtěl ještě hrát, ovšem musí sám zvážit, co pro něho bude nejlepší,“ dodal Martin O’Neill.

/ news.bbc.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články