Zpět na » Premier League » Z Boltonu odejde čtveřice hráčů

Premier League - Z Boltonu odejde čtveřice hráčů

0

Líbilo se

18.05. - Hlavní trenér Boltonu Wanderers Sammy Lee začíná po konci této sezóny Premier League míchat se soupiskou Trotters. Tým sice podepsal nové smlouvy s Tal Ben Haimem a Blazejem Augustynem, ale prodloužení stávajících kontraktů se nedočkali hned čtyři fotbalisté.

Henrik Pedersen, Quinton Fortune, David Thompson a Cesar Martin. Takový je výčet jmen hráčů, se kterými Bolton pro nadcházející ročník Premiership už nepočítá. Všem v červnu končí na Reebok Stadium smlouva a Lee s předstihem řekl, že s tato čtveřice není v plánu pro příští rok, takže všichni dostanou možnost odejít.

Stálici v obraně Wanderers Ben Haimovi a polskému teprve osmnáctiletému talentu Augustinovi již byly předloženy nabídky ohledně nových kontraktů a kouč, který na postu hlavního manažera vystřídal Sama Allardyce je přesvědčen o tom, že oba fotbalisté projeví zájem o setrvání.

O izraelského reprezentanta Ben Haima se během lednového přestupního termínu intenzivně zajímala londýnská Chelsea, ovšem z přestupu nakonec sešlo.

Kompletní čtveřice „odepsaných“ hráčů se v této sezóně dostávala k zápasům za „A“ mužstvo jen sporadicky a neprodloužení smluv bylo jen logickým vyústěním této situace.

Pedersen je v klubu od roku 2001, kdy přišel z dánského Silkeborgu. Celkově ve 143 utkáních za Bolton zaznamenal 22 branek.

Quinton Fortune u Trotters bojoval se zraněními od loňského léta, potom co zde přestoupil z Manchesteru United. Thompson se po zimním přemístění z Portsmouthu taky příliš nechytil, stejně jako Ĺ paněl Martin, který za první tým Boltonu nastoupil pouze jednou.

/ Fotbalportal.cz/news.bbc.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Nejnovější články