Zpět na » Premier League » Barton byl zatčen policií

Premier League - Barton byl zatčen policií

0

Líbilo se

16.05. - Záložník Manchesteru City Joey Barton byl dnes zadržen policií a je vyslýchán kvůli útoku na svého spoluhráče Ousmanea Daba, který proběhl při jednom z tréninků, kde mu hvězda Citizens měla uštědřit několik tvrdých ran do oblasti obličeje.

Jak se říká: „Tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu až se ucho utrhne.“ Tohle přísloví sedí na Bartonovu osobu, jak vyšité. Středopolař City totiž kromě dobrých výkonů na sebe upozorňuje prohřešky nejrůznějšího kalibru.

Poslední se odehrál na tréninkovém hřišti Manchesteru City při příležitosti prvomájového tréninku. Barton po dvou ostrých soubojích s Dabou neudržel nervy na uzdě a začal svého kolegu mlátit hlava nehlava. Celá situace je o to smutnější, že francouzský fotbalista musel po incidentu vyhledat lékaře, který zjistil poranění sítnice jeho oka a další zranění v obličeji.

Barton už byl rvačku suspendován a klub se ho chystá prodat, neboť již dále nehodlá snášet jeho výstřelky. Vše pro něj ale zdaleka nekončí, protože Dabo si to hned po propuštění z nemocnice namířil na policejní stanici, kde vše vylíčil.

Podle posledních informací manchesterská policie neposlušného hráče zatkla a vyslechla. Mluvčí tamního policejního okrsku dále potvrdila: „24letý muž byl zatčen v souvislosti s napadením jiného 30letého muže v Carringtonu.

Výsledky celého jednání však budou až v pozdější době, protože policie bude celý incident dopodrobna vyšetřovat a vyvodí z něho patřičné závěry. Už ale samotné zatčení svědčí o tom, že s Bartonem to nevypadá příliš růžově. Záložník byl sice propuštěn na kauci, ale konečný verdikt může padnout již 11. července, nakdy je naplánováno první slyšení.

/ Fotbalportal.cz/news.bbc.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články