Zpět na » Premier League » Rezignoval i Warnock

Premier League - Rezignoval i Warnock

0

Líbilo se

16.05. - Premier League pro sezónu 2006/2007 v neděli skončila. U konce však zdaleka nejsou změny na postech hlavních trenérů u prvoligových mužstev. V tomto týdnu již u svých klubů dokoučovali Paul Jewell a Stuart Pearce. Posledním do této série je zatím Neil Warnock z Sheffieldu.

Blades se stali pro letošek jedním z trojice mužstev, které se soutěží rozloučilo. Warnock po pečlivém uvážení uznal, že čas nadešel i pro jeho samotného a dnes dopoledne rezignoval na svoji funkci po sedmi a půl letech strávených na postu hlavního kouče Sheffieldu United.

„Věřím, že odcházím ve správný čas. Jsem pyšný na to, čeho jsem s klubem dosáhl, ale mé rozhodnutí je ta nejlepší možná volba,“ sdělil Warnock.

„Neil pro Žiletky z historického hlediska odvedl hodně,“ vysekl poklonu ředitel Sheffieldu Kevin McCabe.

Dřívější trenér Oldhamu nebo Huddersfieldu Town dále uvedl, že i když jeho momentálně již bývalý tým v neděli prohrál v existenčním zápase s Wiganem 2:1, v příštích letech Premier League určitě znovu okusí.

„Upřímně. Z pádu do League Championship pociťuji velké zklamání, protože mužstvo, které jsem zde měl k dispozici, mělo ze všech tří sestupujících nejlepší kádr a také největší šanci se v Premier League udržet. Fanoušci dají na začátku příštího ročníku novému kouči stoprocentní podporu, kterou bych já od nich již nemohl očekávat,“ dodal 58letý trenér.

Warnock také řekl, že předtím než odejde do trenérského důchodu, rád bych působil ještě v jednom klubu.

„Poslední sezóna ještě více povzbudila mou touhu uspět v této hře. Koučování mě stále baví a zkušeností na to začít někde jinde určitě mám. Přál bych si, abych v mé profesi mohl pokračovat ještě několik let. Může to být divné převzít jiný tým, ale pro mě bude skvělé začít od počátku. Rád bych se v brzké budoucnosti do Premiership opět podíval,“ vyslovil své přání úspěšný trenér.

Warnock se závoreň ohradil proti zprávám, které tvrdili, že u Blades končí z důvodů nespokojenosti s kontraktem, jenž mu byl nedávno nabídnut.

„Nic na tom není pravda. Kevin (McCabe) se mnou nehovořil o penězích. Nová smlouva nikdy nebyla předmětem naší konverzace,“ ukončil svůj rozhovor Neil Warnock.

/ Fotbalportal.cz/news.bbc.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články