Zpět na » Premier League » Berbatov, zůstane?

Premier League - Berbatov, zůstane?

0

Líbilo se

13.05. - O schopnostech Dimitara Berbatova se dobře vědělo již v Leverkusenu, stejně tak se potvrdily i během prvního roku působení na Ostrovech. Bulharský útočník Tottenhamu Hotspur zanechal více než povedený dojem, což v sobě nese zájem Manchesteru United o jeho koupi.

Klub z Old Trafford chtěl Berbatova získat již během minulého léta, střelec letošních jedenácti ligových gólů však nakonec přestoupil na White Hart Lane. Uběhlo pár měsíců a United se podle vzniklých spekulací ozývají opět.

V týmu Sira Alexe Fergusona je totiž vinou častých zranění nejistá budoucnost Louise Sahy, jenž je bezesporu skvělým hráčem, ovšem za toho předpokladu, že je plně zdravým. Když už se zdálo, že jeho zdravotním problémům je na nějaký čas konec, přišla další rána. Ta oznámila, že nebude moci nastoupit do finále Anglického poháru.

Red Devils se tak ohlížejí po nákupu dalšího útočníka. A v této souvislosti je nejčastěji zmiňován právě Dimitar Berbatov. Spurs však o tom, že by se jednoho ze svých klenotů měli vzdát nechtějí ani slyšet.

"Budujeme tým pro budoucnost, ne pro to, abychom ty nejlepší hráče museli prodávat," řekl předseda Daniel Levy. A jeho slovům se není co divit - s ohledem na kvalitu a potenciál kádru se nejeví představa o brzkém útoku na pozice "Big Four" jako nereálná.

A co na to vše sám Berbatov? Chce zůstat. "Neplánuji přestup jinam. Myslím, že jsme na dobré cestě dostat se ještě výš," pravil. "Hrajeme pohledný fotbal, dáváme velké množství branek, bavíme naše fanoušky - to je pro mě to důležité."

/ FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články