Zpět na » Premier League » Sidwell na cestě do Chelsea

Premier League - Sidwell na cestě do Chelsea

0

Líbilo se

13.05. - Otázka okolo příchodu Stevea Sidwella k týmu Blues dostává v posledních dnech konkrétní podobu. Letošní hvězda Readingu se neobjeví v posledním zápase za Royals před domácími fanoušky s Blackburnem a nejspíš podstoupí v Chelsea lékařskou prohlídku.

Jednomu z nejlepších fotbalistů tohoto ročníku Premier League končí po této sezóně na Madejski Stadium smlouva a Sidwell se stane již od tohoto pondělí volným hráčem.

Na zájem klubů z nejvyšší anglické fotbalové soutěže si tento nadaný fotbalista určitě stěžovat nemůže. Své zraky na něj již dříve upírali Middlesbrough, Newcastle nebo Everton. Jenže v poslední době, jak se zdá, má nad všemi ostatními navrch Chelsea, která údajně nabídla Sidwellovi 50 000 liber, jako týdenní plat.

Spekulace o možném příchodu na Stamford Bridge přiživuje na pravdivosti fakt, že trenér Readingu Steve Coppell nezařadil Sidwella na soupisku pro nedělní domácí střetnutí s Blackburnem. Posledním zápasem bývalého záložníka Arsenalu za tým Royals tak byla ostudná prohra 0:2 s Watfordem.

Steve Sidwell odehrál od sezóny 2002/2003 za Reading úctyhodných 186 zápasů ve všech soutěžích, v níž nastřílel rovných třicet branek (z toho 4 v letošním ročníku) a velkou měrou se minulý rok podílel na postupu readingského celku do Premier League.

Jestliže by Sidwell na nabídku Chelsea kývl, stal by se prvním velkým úlovkem Joseho Mourinha pro příští ročník. Zatím vše pro Modré vypadá dobře, protože hráč se podle všeho chystá v nejbližší době podstoupit v londýnském klubu lékařskou prohlídku.

/ Fotbalportal.cz/home.skysports.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články