Zpět na » Premier League » Allardyce se asi upíše Newcastlu

Premier League - Allardyce se asi upíše Newcastlu

0

Líbilo se

12.05. - Bývalý trenér Boltonu Wanderers Sam Allardyce měl včera s předsedou klubu Magpies Freddym Shepherdem rozhovor na téma, co Velký Sam a Newcastle United. Podle posledních zpráv by se přece jenom měl kormidla u Strak ujmout Allardyce.

Allardyce až do 29. dubna trénoval mužstvo Boltonu, pak ale zničehonic odstoupil a u Trotters musel zaskakovat na místě hlavního trenéra tehdejší asistent Sammy Lee. Big Sam po odstoupení tvrdil, že po osmi letech musí mužstvo dostat nový impuls a on sám potřebuje čas na odpočinek.

Jenže podívejme se. Je 12. květen a napříč Anglií kolují zvěsti o tom, že Allardyce to se svým odpočinkem nemyslí příliš vážně, protože jeden z fotografů britského listu The Sun pořídil snímky ze včerejší schůzky, na které se sešli právě Allardyce a už zmíněný Shepherd.

„Setkání proběhlo v pořádku a můj agent bude během příštích dnů s Newcastlem hovořit znovu ohledně mé další budoucnosti,“ uvedl Allardyce pro The Sun.

„Sam je potěšen a my bychom byli rádi, kdyby u nás pracoval,“ dodal Shepherd, který se v pátek rozhodl zajít s Velkým Samem na oběd do jednoho z londýnských hotelů a probrat stávající situaci. „Chceme Samovo rozhodnutí, nadšenost a schopnost pro to, aby náš klub pozvedl,“ pokračoval předseda Magpies.

Allardyce měl možnost koučovat mužstvo Strak již před třemi lety. V létě minulého roku se měl stát trenérem Albionu, ale tato funkce nakonec připadla tehdejšímu trenérovi Middlesbrough Steveu McClarenovi.

Newcastle je bez kouče od uplynulé neděle, kdy mužstvo opustil po domácí prohře 2:0 s Blackburnem Glenn Roeder, který byl v posledních měsících pod obrovskou kritikou fanoušků a dost se pod ním houpala židle.

V závěrečném zápase proti Watfordu na pozici hlavního kouče Magpies zastoupí Roedera Nigel Pearson, jemuž budou asistovat Lee Clark a Terry McDermott.

/ Fotbalportal.cz/news.bbc.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články