Zpět na » Premier League » Sinclair u Citizens končí

Premier League - Sinclair u Citizens končí

0

Líbilo se

10.05. - Manchester City se rozhodl neprodloužit smlouvu se záložníkem Trevorem Sinclairem. Bývalý anglický reprezentant se v létě stane volným hráčem a bude si hledat nové angažmá.

Čtyřiatřicetiletý středopolař přišel k Citizens v létě 2003 z West Hamu, ale za čtyři roky nastoupil kvůli častým zraněním v modrobílém dresu jen v necelé stovce zápasů.

"Sedli jsme si s manažerem, abychom probrali moji situaci. Nakonec jsme se dohodli, že v City už pokračovat nebudu a po sezóně si budu hledat nový klub. Angažmá v City jsem si ale strašně moc užíval. Od malička jsem klubu fandil a splnil se mi tím sen. Chci poděkovat realizačnímu týmu a všem fanouškům a popřát jim vše nejlepší do dalších sezón," potvrdil svůj odchod Sinclair.

"V poslední době jsem toho neodehrál tolik, kolik bych si představoval. Ale moc se těším na novou výzvu, chci jít někam, kde budu hrát pravidelně. Cítím se výborně, v Premier League můžu ještě nějaký ten rok odehrát," vyvrátil možné spekulace o konci kariéry.

Není tomu tak dávno, co Sinclair ještě vystupoval na mezinárodní scéně. Protlačil se totiž do nominace na Mistrovství světa 2002 v Japonsku a Koreji, celkově odehrál za Anglii 12 zápasů, poslední v květnu 2003. V témže roce přestoupil za 2,5 milionu liber právě do Manchesteru City. Od té doby však zápasí s různými zraněními. Letos stihl jen osmnáct zápasů, což vedlo manažera Stuarta Pearce k tomu, že se rozhodl mu neprodloužit kontrakt.

Martin Vymyslický / skysports.com/bbc.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Nejnovější články