Zpět na » Premier League » Lambert prošel lékařskou prohlídkou, představen bude v pondělí

Lambert prošel lékařskou prohlídkou, představen bude v pondělí

Lambert prošel lékařskou prohlídkou, představen bude v pondělí © football365.com - Rickie Lambert

4

Líbilo se

31.05. - AKTUALIZOVÁNO V pondělí Reds představí oficiálně svou první letní posilu. Rickie Lambert bez problémů absolvoval lékařské testy, a tak už nic nebrání tomu, aby se stal jejich hráčem. Do Liverpoolu se vrací po 17 letech. Přestupová částka by měla být 4 miliony liber + bonusy. Lambert se zúčastní i letošního mistrovství světa.

Liverpool podal za Lamberta nabídku, se kterou souhlasil jak Southampton, tak i samotný hráč. Podmínky jsou tedy dohodnuté, lékařská prohlídka proběhla bez problémů.

Dvaatřicetiletý Rickie Lambert se na Anfield Road vrací po 17 letech. Od svých 10 do 15 let totiž působil v liverpoolské akademii a je celoživotním fanouškem Reds.

Lambert hrál ve všech 4 nejvyšších anglických soutěžích, jeho příběh je skutečně obdivuhodný. Než se dostal do Southamptonu v roce 2009, prošel Blackpoolem, Macclesfieldem Town, Stockportem County, Rochdalem a Bristolem Rovers.

I se Saints stoupal ze třetí ligy až do Premier League. Odehrál za ně 207 zápasů, ve kterých vstřelil 117 gólů, což je výborný počin. V letošní sezóně se dokonce propracoval do anglické reprezentace a podívá se na mistrovství světa.

Nyní se tedy ztracený syn vrací domů - do Liverpoolu. Brendan Rodgers míní posilovat, aby mohl být tým konkurenceschopný i v Lize mistrů. Rickie Lambert je prvním úlovkem.

Lambert je mimojiné specialista na přímé kopy a také drží obdivuhodný rekord - v dresu Southamptonu proměnil všech 34 penalt, které zahrával.

Kam dál?

Michal Čermák / skysports.com, bbc.com

Nejnovější články