Zpět na » Premier League » Eto´o: Liverpool? Proč ne

Premier League - Eto´o: Liverpool? Proč ne

0

Líbilo se

27.05. - Ăštočník španělské Barcelony Samuel Eto´o přiznal, že by ho lákalo zahrát si anglickou ligu v dresu Liverpoolu. Kamerunský reprezentant je už delší dobu dáván do souvislosti právě s přestupem na Anfield Road. Pro manažera Reds Rafaela Beníteze je údajně jedničkou na seznamu letních posil.

"Největší obdiv u mě má liverpoolský týmový duch. Jsou velmi silní, ale zápasy pro ně vyhrávají fanoušci. Ti jim dávají největší sílu, jsou fantastičtí. Před takovými fanoušky by chtěl hrát každý hráč, mě nevyjímaje. Tu skvělou atmosféru jsem poznal při čtvrtfinále Ligy mistrů. Mít takovou podporu v zádech, to by bylo nádherné, ale momentálně nevím, co bude. Může se stát cokoliv, nikdy nevíte. Ale jestli přestoupím do Premier League, budu první, kdo to oznámí, ne noviny," vyjádřil svůj obdiv Eto´o.

Podle některých zpráv už Liverpool už Liverpool udělal Barceloně konkrétní nabídku. Za bleskurychlého Kamerunce měl Rafa Benítez nabídnout záložníka Xabiho Alonsa plus nespecifikovanou peněžní částku. Sám Eto´o však zatím nic o konkrétních jednáních neví.

"Zatím jsem o nabídce Liverpoolu nic neslyšel, tyhle věci jdou mimo mě. Já přemýšlím jen o další sezóně, kterou tady strávím. Ale anglický fotbal se v posledních letech hodně změnil k lepšímu. Zápasy anglických mužstev jsou velmi napínavé, semifinále Ligy mistrů mezi Liverpoolem a Chelsea na mě udělalo dojem. Když jsme hráli proti Liverpoolu, říkal jsem si, jestli vlastně hrajeme proti anglickému nebo španělskému týmu. Hráči mají dobrou techniku. Nejvíce mě však učarovali fanoušci. Jsou pořád pozitivní a neustále povzbuzují svůj tým. Na soupeře nepískají a to je největší rozdíl mezi Anglií a Ĺ panělskem," dodal Eto´o.

Martin Vymyslický / skysports.com/fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články