Zpět na » Premier League » Reo-Coker chce opustit West Ham

Premier League - Reo-Coker chce opustit West Ham

0

Líbilo se

28.05. - Kapitán londýnských Hammers Nigel Reo-Coker údajně žádá tamního trenéra Alana Curbishleyho, aby mu dal svolení přestoupit z Upton Parku do jiného klubu. Zájemců o služby tohoto obránce je totiž hned několik.

Kouč Curbishley se nechal slyšet, že pokud má jeho svěřenec Kladiváře opustit, tak částka za přestup nebude nižší než 8 miliónů liber.

„Ano. Můžu to potvrdit. Nigel se rozhodl a vznesl požadavek o transfer. Jsem překvapen, ale jako kapitánovi mu bude dovoleno odejít. V posledních dnech o tom nemluvil, ovšem osobně jsem přesvědčen o tom, že zářivá budoucnost ho může potkat kdekoliv jinde,“ uvedl Reo-Cokerův poradce Tony Finnigan.

23letý fotbalista zamířil do West Hamu před třemi lety, kdy přestoupil do týmu Hammers z Wimbledonu. Smlouva mu na Upton Parku končí až v roce 2010.

Jména zájemců o tohoto anglického reprezentanta do 21 let jsou následující. Tottenham, Arsenal a Aston Villa, takový je jejich výčet. Podle předběžných informací by největší šanci na ulovení tohoto zadáka měl mít klub z Birminghamu.

/ news.bbc.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články