Zpět na » Premier League » Hasselbaink do Birminghamu?

Premier League - Hasselbaink do Birminghamu?

0

Líbilo se

28.05. - Bývalý hráč londýnského Charltonu Athletic Jimmy Floyd Hasselbaink má podle posledních informací nakročeno do týmu nováčka Premier League pro příští sezónu Birminghamu City.

Modří se po roce stráveném v League Championship vracejí do první ligy a jejich trenér Steve Bruce hodlá kádr značně posílit. Jedním z prvních možných příchodů na stadion St. Andrews se jeví angažování nizozemského kanonýra Hasselbainka.

Birminghamský klub stál o služby tohoto útočníka již před necelým rokem, ale hráč si poté vybral za své další působiště klub Charltonu. Nyní se ovšem jednání rozjela nanovo a Hasselbaink, o kterého u Addicks po letošním pádu o soutěž níže už nestáli, by mohl v City podepsat, jakožto volný agent.

„Birmingham se zajímal o Jimmyho již před rokem, ale přestup se nakonec nekonal. Nicméně, jestli Blues budou s ním ochotni znovu hovořit o novém angažmá, mohl by se o toto místo velice vážně zajímat. Otevřeno je mnoho možností. Jimmy se cítil velmi dobře, ale byl zklamán tím, že v Charltonu nedostával tolik příležitostí, kolik by si přál. Chce však za každou cenu zůstat v Premiership. Zatím nás vedení Birminghamu nekontaktovalo, ovšem pokud by k tomu došlo, rádi bychom si s nimi o této otázce promluvili,“ sdělil hráčův agent Humphrey Nyman.

Kouč Bruce by se chtěl vyvarovat chyb z uplynulých dvou ročníků, kdy se mužstvu moc nedařilo a v minulé sezóně dokonce přišel sestup z Premier League. Ví, že klub byl tehdy handicapován hráči, kteří byli před koncem fotbalové kariéry a v současnosti je rozhodnut přivést do týmu zkušené fotbalisty s výhledem do budoucna.

Steve Bruce se nyní pokouší přeměnit hostování záložníka Arsenalu Fabrice Muamby v permanentní přestup a políčeno má i na jiného hráče The Gunners, konkrétně Johana Djouroua. Trenér Birminghamu doufá, že přesun bude uskutečněn, ačkoliv lodivod Kanonýrů Arsene Wenger se nechystá francouzského obránce nikam pouštět. Bruce má také zájem o v poslední době příliš nepoužívaného zadáka West Hamu Paula Koncheskyho, ovšem jen za předpokladu, že přestupová částka nepřesáhne 4 milióny liber.

/ Fotbalportal.cz/soccernet.espn.go.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články