Zpět na » Premier League » Crouch zůstane na Anfield

Premier League - Crouch zůstane na Anfield

0

Líbilo se

28.05. - Vytáhlý útočník Liverpoolu FC Peter Crouch zůstane na Merseyside i nadále. Tuto informaci potvrdil sám hráč, který měl nedávno s trenérem Reds Rafaelem Benitezem rozhovor, v němž byl srozuměn s tím, že na Anfield Road s ním počítají i pro další roky.

Jméno šestadvacetiletého forvarda bylo v posledních dnech často skloňováno v souvislosti s opuštěním Liverpoolu. Crouch však tyto slova popřel a poznamenal: „Benitez mi řekl, že jsem součástí jeho plánů a tento fakt je pro mě dost dobrý. Během léta budu odpočívat a vrátím se hladový po úspěších. U Reds se o všechna místa bude bojovat. Zvlášť, když trenér rád mění složení sestavy.“

Vysoký útočník přišel na Anfield Road v červenci roku 2005 ze Southamptonu za 7 miliónů liber. Během 46 utkání v Premiership nastřílel 17 branek.

Crouch střídal při finále Champions League proti AC Milán a momentálně se připravuje s anglickou reprezentací na střetnutí s Brazílií a Estonskem.

Bývalý hráč Saints bojoval o permanentní pozici v ofenzívě Reds s Dirkem Kuytem, Robbiem Fowlerem a Craigem Bellamym. Jak se zdá, konkurence už mu začíná pomalu ubývat. Na Mersey už smlouva nebyla prodloužena s Fowlerem a předpokládá se i odchod Bellamyho, o jehož služby Benitez moc nestojí. Přesto mohou v Liverpoolu přibýt jiní útočníci. Spekuluje se o takových jménech jako Carlos Tevez nebo Samuel Eto’o.

Ĺ panělský trenér očekává, že mužstvo v průběhu léta posílí potom, co klub převzala dvojice amerických podnikatelů George Gillett a Tom Hicks.

„Benitez se chystá přivést prvotřídní hráče, takže se musíte držet v dobré formě,“ dodal kanonýr Crouch.

/ Fotbalportal.cz/news.bbc.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články