Zpět na » Premier League » Hargreaves už brzy přestoupí

Premier League - Hargreaves už brzy přestoupí

0

Líbilo se

29.05. - Záložník Bayernu Mnichov Owen Hargreaves už brzy podle informací z Anglie zamíří zpět do své vlasti. Přesun do Manchesteru United, o kterém se před nedávnem mluvilo, dostal dnes konkrétní podobu.

Britský server BBC Sports okolo poledne přispěchal s dlouho očekávanou zprávou. To, že Owen Hargreaves letos zamíří na Ostrovy se v anglických kuloárech vědělo už dlouho, ale přesnější termín transferu a přestupová částka byly ustanoveny až dnes.

Suma za reprezentačního záložníka se pohybuje na 17 miliónech librách a k přestupu by mělo dojít někdy v příštím týdnu. United s částkou neměli problémy a k definitivnímu podpisu smlouvy už chybí jen formality, protože sám hráč už minulý týden podstoupil na Old Trafford lékařskou prohlídku.

Smlouva by měla být podepsána na tři nebo čtyři sezóny. Kontrakt bude s největší pravděpodobností posvěcen Hargreavesovým podpisem v pondělí, kdy má fotbalista přiletět do Manchesteru z Kanady. Hargreaves totiž v úterý odcestoval přes oceán za svou rodinou a vrátit se má zkraje nacházejícího týdne.

Rudí Ďáblové se snažili tohoto 26letého středopolaře získat již před rokem a letos v lednu. Obě nabídky však vyzněly do prázdna, neboť německý velkoklub tehdy nechtěl o prodeji svého klíčového hráče ani slyšet.

Hargreaves odehrál v Mnichově 10 sezón a s Bayernem vyhrál 6krát ligový titul a v roce 2001 i Champions League. Poslední ročník se ovšem pro něho nesl v duchu velkého zklamání. První čtyři měsíce proseděl mimo fotbalový trávník se zlomenou nohou a jeho klub navíc obsadil v Bundeslize až čtvrtou příčku bez šance na alespoň předkolo Ligy mistrů. Celkově tento Angličan stihl odehrát za mnichovský tým jen 9 zápasů. Navíc bude chybět i Albionu v duelech proti Brazílii a Estonsku, které jsou na programu už za několik dní. Trápí ho totiž poraněné koleno.

/ Fotbalportal.cz/news.bbc.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články