Zpět na » Premier League » Chelsea a Bayern chystají hráčskou rošádu

Premier League - Chelsea a Bayern chystají hráčskou rošádu

0

Líbilo se

01.06. - K zajímavému přesunu hráčů možná dojde mezi Chelsea a německým Bayernem Mnichov. Podle některých informací je už hotový přestup útočníka Claudia Pizzara do Anglie, opačným směrem by se mohl vydat holandský obránce Khalid Boulahrouz.

Anglický tisk už považuje Claudia Pizzara za hráče Chelsea. Peruánskému reprezentantovi skončila smlouva v Bayernu Mnichov a nová mu kvůli avizované přestavbě kádru nebyla nabídnuta. Jako volný hráč měl právě dnes podepsat čtyřletý kontrakt na Stamford Bridge.

Pizzarovi nabídli smlouvu už skotští Rangers, ale jejich nabídku odmítl. Spojován byl i s přesunem do Itálie, kde o něj měl zájem Juventus. S odstoupením trenéra Didiera Deschampse však i zájem italské strany opadl. Osmadvacetiletý Pizzaro strávil v dresu Bayernu šest sezón, během kterých odehrál 229 zápasů a vstřelil téměř sto gólů.

Směrem do Mnichova má naopak nakročeno řízný holandský bek Khalid Boulahrouz, kterému se první sezóna v Chelsea příliš nepovedla. Na Stamford Bridge přišel narychlo na konci loňského léta za deset milionů liber z Hamburku, ale do základní sestavy Blues se prosadit nedokázal. Jeho vztahy s trenérem Mourinhem navíc nejsou ideální.

Martin Vymyslický / skysports.com/fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články