Zpět na » Premier League » Parker mění Newcastle za West Ham

Premier League - Parker mění Newcastle za West Ham

0

Líbilo se

01.06. - I přes výrazné zimní posílení kádru ve West Hamu znovu rozhazují miliony. První letní posilou by se měl stát záložník Scott Parker, na jehož přestupu už se Kladiváři dohodli s Newcastlem.

Po nástupu Sama Allarydce do funkce manažera Newcastlu bylo dáno Parkerovi povolení k přestupu. Allarydce si totiž na jeho místo vyhlédl jiného tvořivého záložníka - Joeyho Bartona, který byl kvůli neustálým disciplinárním prohřeškům vyřazen z kádru Manchesteru City.

Parker se ve West Hamu setká se svým starým známým Alanem Curbishleym, pod kterým hrával ještě v dresu Charltonu. Z Addicks zamířil šestadvacetiletý záložník za deset milionů liber do Chelsea, ale v nabitém kádru Blues nedostal moc příležitostí a minulé léto uvítal odchod do Newcastlu. Po jednom roce u Magpies se však vrací zpět do Londýna.

Přestupová částka zveřejněna nebude, ale West Ham by měl zaplatit něco okolo 8,5 milionu liber. Musel v tomto ohledu přeplatit Tottenham, který měl o Parkerovy služby rovněž zájem. Na Upton Parku by Parker měl nahradit Nigela Reo-Cokera. Dosavadní kapitán Kladivářů totiž požádal o zařazení na transfer listinu a během léta z klubu odejde. Podle Reo-Cokerova agenta Tonyho Finnegana není vyloučen ani jeho přestup právě do Newcastlu.

Martin Vymyslický / skysports.com/fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Nejnovější články