Zpět na » Premier League » Everton: Johnson není na prodej

Premier League - Everton: Johnson není na prodej

0

Líbilo se

04.06. - Ăštočník Evertonu Andy Johnson, který před uplynulou sezónou zamířil na Goodison Park z Crystal Palace a značně dopomohl Karamelkám k šestému místu tabulky, nejspíš zůstane na Mersey i příští rok. Vedení klubu totiž vzkázalo všem potenciálním zájemcům, že tento hráč není na prodej.

O Johnsona je na trhu po velmi vydařeném ročníku velký zájem. Prvním klubem, který údajně lanařil tohoto forvarda byl West Ham. Ovšem hlavní činovníci Evertonu prý na nabídku 13 miliónů liber nekývli.

„Nehovořili jsme zatím o této problematice s žádným klubem a ani bychom žádného případného zájemce nekvitovali. Zatímco velké množství týmů Premiership prahne po tom, aby Andy oblékal jejich dres, on sám je šťastný jako hráč Evertonu,“ uvedl šéf exekutivy Toffees Keith Wyness.

Johnson před rokem přestoupil do Liverpoolu za 8,6 miliónů liber z Crystal Palace a hned ve své první sezóně za Karamelky se uvedl 11 ligovými brankami a značnou měrou se podílel na postupu mužstva do předkola Poháru UEFA a to ještě několik utkání zmeškal kvůli zranění, takže v celkové letošní bilanci odehrál za Everton 32 zápasů.

Andrew Johnson se průběhu minulého ročníku objevil i v kádru anglického národního týmu, ale díky vymknutému kotníku byl donucen si dopřát delší pauzu a pro střetnutí s Estonskem v rámci kvalifikace o EURO 2008 už nebyl trenérem Albionu Stevem McClarenem na soupisku zařazen. Vedení Evertonu však očekává, že jejich klíčový hráč bude fit pro předsezónní přípravu a nadcházející rok v pohodě absolvuje.

/ Fotbalportal.cz/news.bbc.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články