Zpět na » Premier League » Bolton vyloučil Anelkův transfer

Premier League - Bolton vyloučil Anelkův transfer

0

Líbilo se

04.06. - Předseda Boltonu Wanderers Phil Gartside odmítl spekulace ohledně přestupu jednoho z nejlepších hráčů Trotters Nicolase Anelky a tvrdí, že tento Francouz prodán nikam nebude.

Ĺ ampión letošního ročníku Premier League Manchester United je v současnosti často spojován s angažováním útočné hvězdy Boltonu Anelky. Sám hráč připouští, že odchodu do klubu z tzv. Velké čtyřky (Big four) by se nebránil.

„Trenér Sammy Lee začíná stavět mužstvo pro příští sezónu a nemáme absolutně v plánu prodávat nejlepší hráče z našeho týmu,“ sdělil Gartside.

Předseda Wanderers navíc fotbalovou veřejnost ujistil tím, že Manchester doposud neprojevil o francouzského útočníka zájem.

„Hovořil jsem s ředitelem exekutivy United Davidem Gillem, který mi potvrdil, že jeho zaměstnavatel se o Nicolase Anelku nezajímá,“ dodal Gartside.

Anelka, jenž o tomto víkendu vstřelil krásný gól Ukrajině v zápase kvalifikace o Euro 2008, přestoupil na Reebok Stadium loni v létě, když za 8 miliónů liber opustil turecký klub Fenerbahce Istanbul a odešel do Boltonu.

Ještě v březnu navíc tento hráč tvrdil, že je na severozápadě Anglie šťastný a chce zůstat, a to i přes rezignaci tehdejšího kouče Sama Allardyce, který byl posléze nahrazen jeho asistentem Sammy Leem.

Anelka však nedávno prohlásil, že by si rád zahrál za některý tým z Big four, tedy za Manchester United, Chelsea nebo jeho dřívější kluby Arsenal či Liverpool.

„Ano, chci hrát za jeden z klubů z „Velké čtyřky“, takže se vynasnažím, abych pomohl dostat Bolton právě do příslušných pater tabulky. Musíme si sednout s vedením Boltonu a prohovořit, co všechno mají s Trotters v plánu,“ svěřil se francouzský forvard.

/ Fotbalportal.cz/news.bbc.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články