Zpět na » Premier League » Barton nejspíš do Newcastlu

Premier League - Barton nejspíš do Newcastlu

0

Líbilo se

05.06. - Známý bouřlivák Manchesteru City Joey Barton se přiblížil k odchodu z City of Manchester Stadium. V poslední době se v souvislosti s Bartonovým přestupem spekulovalo ohledně dvou klubů Premiership – Newcastlu a West Hamu. Nejnovější informace však potvrzují, že Magpies mají navrch.

Talentovaný záložník, který si své jméno často špiní eskapádami všeho druhu měl i pro příští ročník zakotvit u Citizens. Jenže vedení mělo Bartona po tréninkové šarvátce se spoluhráčem Dabem plné zuby a nabídlo ho ostatním týmům za cenu 5,5 miliónů liber.

První zájemci na sebe nenechali dlouho čekat. Newcastle akceptuje danou částku, ale není jediný, protože své zraky na 25letého středopolaře upírá i londýnský West Ham. Manchester City potvrdil nabídky obou klubů, ovšem o dalším zaměstnavateli tohoto anglického reprezentanta se musí ještě rozhodnout.

„Můžeme potvrdit, že Joey Barton požádal o povolení jednat se dvěma zájemci. Newcastle i West Ham předložili nabídky ve výši 5,5 miliónů liber za jeho služby,“ píše se v prohlášení City.

Vítězství v boji o tohoto záložníka by však měli zaznamenat Straky, neboť během týdne pustili právě do West Hamu významnou persónu středu zálohy Scotta Parkera a kouč Sam Allardyce plánoval, že uvolněné místo v záložní řadě by mohlo připadnout Bartonovi. Jenže podle všeho Kladiváři nehodlají v posilování kádru přestat a o kmenového fotbalistu Manchesteru City svedou ještě dramatickou bitvu.

Sám Barton měl mít s Allardycem schůzku dnes, kde bylo na programu řešení stávající situace. Záložník Citizens si ale ještě nechává otevřená zadní vrátka a v brzké době by se chtěl setkat ještě s funkcionáři Hammers, jenž předložili stejnou nabídku jako Straky. Nový trenér Newcastlu Sam Allardyce však doufá, že se mu podaří hráče přesvědčit, protože na St. James Parku by měl po už zmíněném přestupu Parkera volný prostor.

/ Fotbalportal.cz/home.skysports.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Noviny
Nejnovější články