Zpět na » Premier League » Everton asi zvítězil v boji o Jagielku

Premier League - Everton asi zvítězil v boji o Jagielku

0

Líbilo se

08.06. - Hlavní představitel Sheffieldu United Bryan Robson dnes připustil, že Phil Jagielka by mohl v příští sezóně oblékat dres liverpoolského Evertonu. Hráč by měl na Goodison Park odejít za 4 milióny liber.

Klauzule v dosavadním kontraktu tohoto 24letého fotbalisty mu umožňuje dát Evertonu přednost před Aston Villou a Wiganem, které o něj mají také eminentní zájem.

„S Philem jsme problematiku okolo jeho odchodu nedávno řešili. Sdělil mi, že by nejraději zůstal v Premier League a podle mého názoru to bude pro něj i pro klub nejlepší. Pracuji pro Sheffield, takže chci, abychom za Jagielku obdrželi tu nejlepší možnou nabídku,“ uvedl Robson.

Phil Jagielka byl uvolněn z Evertonu ještě jako dorostenec. Nyní však fotbalově vyrostl a nedávno také dostal pozvánku do „béčka“ národního týmu Anglie pro zápas proti Albánii.

Blades doufají, že se jim podaří udržet jejich klíčové hráče v kádru navzdory letošnímu pádu do League Championship. Jagielka má velké ambice a pokračování jeho kariéry vidí v jednom z klubů patřících do Premier League.

„Zachytili jsme zájem mnoha mužstev Premiership, ale přestup se zatím konat nebude. Nejsem v pozici, abych mohl odhalit, kdo se o Jagielku konkrétně zajímá. Dosud jsme neobdrželi akceptovatelnou nabídku. Sheffield je ve velmi složité situaci. Musíme prodat hráče, přestože se jej nechceme zbavit, takže s ohledem na tento fakt jména zájemců neprozradím,“ poznamenal ředitel Žiletek Terry Robinson pro BBC radio.

Všestranného fotbalistu může kouč Toffees David Moyes využít na pravém okraji nebo ve středu defenzívy a nasadit jej klidně může i do zálohy.

Do povědomí fanoušků tento hráč vešel v pro Sheffield nezapomenutelném zápase s Arsenalem, který byl na pořadu v prosinci minulého roku. Jagielka podal heroický výkon a Blades nakonec porazili především jeho zásluhou londýnské Kanonýry nejtěsnějším možným rozdílem.

/ Fotbalportal.cz/news.bbc.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Noviny
Nejnovější články