Zpět na » Premier League » Aliadiere půjde do Middlesbrough

Premier League - Aliadiere půjde do Middlesbrough

0

Líbilo se

09.06. - Nepříliš využívaný útočník londýnského Arsenalu Jeremie Aliadiere se dnes brzy ráno souhlasil s odchodem do týmu z Riverside Stadium. Francouzský forvard by měl v mužstvu nahradit australského kanonýra Viduku, který v průběhu týdne odešel do Newcastlu.

Vyjádření na internetových stránkách klubu Boro tvrdí, že přestup by měl být definitivně dotažen v příštích několika týdnech poté, co se 24letý hráč vrátí ze své dovolené.

„Pokoušeli jsme se ho ulovit již v v zimním přestupním termínu. Tehdy ale byla celá záležitost limitována tím, že Arsenal měl problémy se zraněnými útočníky a Aliadiera nechtěl pustit. Perfektně by se hodil do našeho týmu. Pokusíme se přestup dotáhnout do zdárného konce,“ sdělil šéf exekutivy Middlesbrough Keith Lamb.

Francouzský fotbalista působí v klubu Kanonýrů od svých šestnácti let, ovšem během tohoto angažmá už byl poslán několikrát na hostování. Konkrétně do West Hamu, Celticu a Wolves. Celý minulý ročník v Arsenalu prakticky odseděl na lavici náhradníků, i přesto, že The Gunners se zranili klíčoví muži ofenzívy van Persie a Henry. Aliadiere se delší dobu netajil tím, že by Severní Londýn rád opustil a zamířil jinam.

„Je rychlý a má velké množství energie. Je mladý a své nejlepší fotbalové roky má teprve před sebou,“dodal Lamb, který nedávno popřel zájem Middlesbrough o obránce Chelsea Geremiho, jenž už na Riverside jednou působil v rámci hostování. Kamerunský reprezentant odehrál u Boro celý ročník 2002/2003 a nevyloučil, že by si někdy v budoucnu na severovýchodě Anglie ještě nemohl zahrát.

/ Fotbalportal.cz/news.bbc.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články