Zpět na » Premier League » United by mohli znovu posilovat

Premier League - United by mohli znovu posilovat

0

Líbilo se

10.06. - Ĺ éf exekutivy Manchesteru United David Gill připustil, že by se šampióni za minulou sezónu ještě mohli ještě více angažovat na přestupovém trhu a na Old Trafford nejspíš zamíří jedno z jmen současných nejlepších útočníků Evropy.

Rudí Ďáblové už zkompletovali několik přestupů, které ve fotbalových kuloárech znamenaly naprostou pecku. Jako první na Britské ostrovy zamířil z Bayeru Mnichov za 17 miliónů liber Owen Hargreaves. Neuběhl ani celý týden a kufry si v portugalských velkoklubech Benfice Lisabon a FC Portu sbalily další hvězdy evropského nebe – Nani popřípadě Anderson. Pokladnice Manchesteru byla po těchto nákupech celkově o 50 miliónů liber lehčí a jak se zdá hon na prvotřídní hráče zdaleka nekončí.

Trenér Sir Alex Ferguson momentálně vyhlíží vhodného útočníka, který by v ofenzívě doplnil Wayna Rooneyho, protože budoucnost forvardů Louise Sahy a Giuseppe Rossiho vypadá hodně vratce.

V poslední době byli Red Devils často skloňování se Samuelem Eto’oem (Barcelona), Klaas-Janem Huntelaarem (Ajax Amsterdam) a Fernando Torresem (Atletico Madrid). Přestup Dimitara Berbatova z londýnského Totenhamu se s největší pravděpodobností neuskuteční.

„Vyhlížíme vhodné hráče a nevylučujeme, že ještě někoho podepíšeme. Chceme posílit ofenzívu, ale uvidíme, co se všechno stane. Nebudeme z toho zoufalí, když se nám nepodaří někoho angažovat. Kouč Ferguson v tom případě bude pracovat na tom, aby zlepšil současný útok a dobře se s ním připravil na novou sezónu,“ sdělil Gill.

David Gill nicméně připustil, že změny se chystají i na jiných postech sestavy. Pro další rok už v Divadle snů údajně nepočítají s Gabrielem Heinzem, Kieranem Richardsonem a Alanem Smithem, kteří by v nejbližší době mohli klub opustit.

„Chystáme nějaké změny, ale bylo by špatné, kdybych se o tom nyní zmiňoval. První to musíme probrat interně. Někdo by mohl odejít, ale nesmíme zapomínat, že se nám z hostování vrátí další skvělí hráči. V příští sezóně hodláme bojovat o příčky, kterých jsme dosáhli letos. Nechceme usnout na vavřínech. Chceme být ještě lepší než v minulém ročníku. Alex (Ferguson – pozn. redaktora) se vždycky snaží zlepšit kvalitu kádru,“dodal Gill.

/ Fotbalportal.cz/itv-football.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Nejnovější články