Zpět na » Premier League » West Ham nabízí 18 milionů za Benta

Premier League - West Ham nabízí 18 milionů za Benta

0

Líbilo se

13.06. - V souboji o reprezentačního útočníka Darrena Benta začíná zřejmě pořádně přituhovat. O zájmu Tottenhamu Hotspur a Liverpoolu se už nějakou dobu ví, ale dnes se do celé záležitosti vložil i West Ham. Za Benta údajně nabídl osmnáct milionů liber.

Podle dnešního vydání deníku Daily Star nabídli Kladiváří samotnému hráči nádherný plat 80 000 liber týdně (téměř 3,5 milionu korun). Současný Bentův zaměstnavatel Charlton Athletic by pak měl obdržet odstupné ve výši patnácti milionů liber a ještě k tomu hráčskou kompenzaci v podobě útočníka Marlona Harewooda a záložníka Haydena Mullinse, se kterými už na Upton Parku nepočítají.

Největší zájem o Benta měli už v průběhu sezóny Tottenham a Liverpool. Charlton z Premier League sestoupil a Bent určitě bude chtít hrát v nejvyšší soutěži i nadále, především kvůli tomu, aby neztratil místo v anglické reprezentaci. Důležitým faktorem, který může mluvit pro West Ham je to, žena Upton Parku by se setkal se svým bývalým nadřízeným Alanem Curbishleym, který si ho do Charltonu přivedl před dvěma lety z Ipswiche. A ani ten by nepřišel zkrátka. Pokud by se tento obchod uskutečnil, Ipswich by podle smlouvy dostal 2,5 milionu liber jako podíl z hráčova dalšího prodeje.

Třiadvacetiletý Bent odehrál za dvě sezóny v dresu Charltonu 68 zápasů, vstřelil v nich 31 branek a dvakrát už navlékl také reprezentační dres.

Martin Vymyslický / teamtalk.com/fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články