Nepřihlášen

Nepřihlášen

Zpět na » Premier League » Higuaín nelituje, že si místo Arsenalu vybral Neapol

Higuaín nelituje, že si místo Arsenalu vybral Neapol

Higuaín nelituje, že si místo Arsenalu vybral Neapol © arabia.msn.com - Gonzalo Higuain

0

Líbilo se

11.12. - Hvězdný útočník Neapole Gonzalo Higuain přiznal, že měl v létě možnost přestoupit do londýnského Arsenalu, ale rozhodl se pro italský klub a svého rozhodnutí nelituje, přestože Arsenal momentálně vévodí anglické Premier League.

Kanonýři se během léta snažili získat posilu do útoku a jejich hlavním cílem byl argentinský útočník Realu Madrid Gonzalo Higuaín, o jehož přestupu jednali jak s klubem, tak s otcem hráče, Higuaín se ale nakonec rozhodl pro Neapol.

„Ano, věděl jsem o jejich zájmu, ale nikdy jsem s nimi nemluvil. Řekli mi, že Arsenal mě chtěl podepsat, že tam byly jednání, ale nakonec mě koupila Neapol,“ objasnil Higuain.

„Dokázali mě přesvědčit a jsem vděčný Neapoli i jejímu prezidentovi za vše, co udělali proto, aby mě rychle koupili. Promluvil jsem si také s manažerem Rafaelem Benítezem, což byl jeden z důvodů, které mě přesvědčily.“

Ani manažer Arsenalu Arséne Wenger už nelituje toho, že se jeho klubu nepodařilo argentinského kanonýra přivést, hlavně díky letošním skvělým výkonům Oliviera Girouda.

„Ohledně Higuaína tu bylo hodně nepřesných informací, ale skončil u Beníteze, kde je v dobrých rukou a prokazuje, že je skvělý útočník. Ale my máme Girouda, který je také skvělý útočník,“ sdělil Wenger.

Kam dál?

Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Související odkazy
Nejnovější články