Zpět na » Premier League » Tal Ben Haim podepsal s Chelsea

Premier League - Tal Ben Haim podepsal s Chelsea

0

Líbilo se

15.06. - Londýnská Chelsea získala svojí třetí letní posilu. Už včera podepsal na Stamford Bridge čtyřletý kontrakt obránce Tal Ben Haim, kterému skončila smlouva v Boltonu.

Pětadvacetiletý reprezentant Izraele se už v zimě rozhodl, že v dresu Boltonu pokračovat nebude. Nejpravděpodobněji se jevil jeho přesun do Newcastlu, kde od konce sezóny působí jeho bývalý nadřízený z Boltonu Sam Allarydce. Ten z jeho rozhodnutí nebyl příliš nadšený, ale přiznal, že Newcastle momentálně s Chlesea soupeřit nemůže:

"Vedli jsme dlouhá jednání, ale jakmile se do toho vložila Chelsea, kde má Tal možnost hrát Ligu mistrů, byli jsme odstaveni na druhou kolej. Mrzí mě to, mám toho chlapce rád, oba se známe velmi dobře. Ale jak jsem říkal, Chelsea konkurovat nemůžeme," říká k rozhodnutí Ben Haima Allarydce.

I sám hráč přiznává, že odmítnout nabídku bývalého manažera nebylo vůbec lehké: "Chelsea je největší klub na světě, splnil se mi tím sen. Ale bylo těžké odmítnout Newcastle, protože Sam Allarydce mi pomáhal v mých začátcích v Anglii a to mu nikdy nezapomenu," dodává Ben Haim.

Chelsea se o Ben Haima zajímala už v zimě, José Mourinho za něj nabízel dva miliony liber, ale vše nakonec ztroskotalo kvůli tomu, že majitel Abramovič se rozhodl přivřít kohoutek přílivu peněz a Mourinhovi nakonec nedal ani libru. Ani v létě Chelsea zatím neutrácí, zadarmo totiž přišli Steve Sidwell z Readingu i Claudio Pizzaro z Bayernu Mnichov. Ben Haim se k týmu připojí na předsezóním turné v USA.

Martin Vymyslický / skysports.com/bbc.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články