Zpět na » Premier League » Milán usiluje o Ševčenka

Premier League - Milán usiluje o Ševčenka

0

Líbilo se

16.06. - Vlastník italského velkoklubu AC Milán Silvio Berlusconi si je jistý tím, že bývalý hráč Rosoneri Andrej Ĺ evčenko se po roce stráveném na Britských ostrovech vrátí do svého dřívějšího působiště, kde získal celosvětové renomé.

Ovšem poslední zprávy pro tento fakt příliš nehovoří. Viceprezident milánského AC Adriano Galliani ještě 5. června tvrdil, že londýnská Chelsea, do které Ukrajinec v průběhu minulého léta zamířil za 30 miliónů liber, nemá v plánu tohoto slavného útočníka pustit.

Berlusconi ale věci vidí jinak a v rozhovoru pro italský sportovní list Gazetta dello Sport se vyjádřil v tom smyslu, že Ĺ evčenko by se v příští sezóně mohl v kádru Milána objevit.

„Ĺ eva projevuje velkou touhu se vrátit. Když jsem před několika dny mluvil s Gallianim, pravděpodobnost jeho návratu byla osmdesátiprocentní,“ sdělil bývalý italský ministerský předseda.

Ĺ evčenko po sedmi letech v dresu AC Milán se v uplynulém roce rozhodl přestoupit do Anglie. Jenže rozčarování z výkonů u Blues bylo obrovské. Ĺ eva si neuměl přivyknout na ostrovní fotbal a život a nepovedenou sezónu by nejraději vymazal z paměti.

Milán se v poslední době údajně zajímá hned o několik prvotřídních útočníků, mezi které patří Thierry Henry z Arsenalu nebo barcelonský kanonýr Samuel Eto’o. Berlusconi ovšem přesto tvrdí, že by na Sun Siru nejlépe přivítal ukrajinského forvarda.

„Mám rád Eto’a. Je mladý, ale jsem romantik a preferuji Ĺ evčenka. Není problém nabídnout mu podobné podmínky, jaké má na Stamford Bridge. Budeme mít s Chelsea nějaká jednání. Jsem opravdu přesvědčen o tom, že Ĺ evčenko k nám přestoupí a doplní naši útočnou řadu. Je jako můj syn. Prožil jsem s ním důležité chvíle jeho života. Operaci srdce jeho otce, narození jeho syna, jehož jsem kmotrem. Ĺ eva je stále mladý a má před sebou ještě mnoho fotbalových let.“ dodal Berlusconi.

/ Fotbalportal.cz / bbc.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články