Zpět na » Premier League » Změní Wright-Phillips dres?

Premier League - Změní Wright-Phillips dres?

0

Líbilo se

17.06. - Z anglického fotbalového zákulisí se dnes vyrojily další spekulace. Terčem se už poněkolikáté stal Shaun Wright-Philips z Chelsea. Změní bývalá hvězda Manchesteru City dres či nikoliv? To ukáží až další dny.

A že by to teď mohlo vyjít! Sám hráč si v minulosti často stěžoval na svou nevytíženost u Blues a v klubu nikdy od Mourinha nedostal příliš velkou šanci se prosadit. Odchodu ze Stamford Bridge nemusí již stát nic v cestě. Wright-Phillips se už v minulé sezóně musel o místo v sestavě prát, co mu síly stačily a nyní po příchodu Stevea Sidwella se konkurence v záložní řadě ještě navýšila.

V Chelsea to delší dobu vypadá na to, že o permanentní místo v záložní řadě svedou boj Michael Ballack, Frank Lampard, Arjen Robben, Michael Essien, John Obi Mikel a Joe Cole. Na Wrighta- Phillipse asi nezbude a klub ho již s předstihem nabídl ostatním celkům za 10 miliónů liber. Fotbalista tak bude moci vybírat.

Zájemců se přihlásilo několik. Aston Villa, Tottenham, West Ham, bývalý zaměstnavatel Manchester City, Liverpool, Newcastle to je výčet jejich jmen. Podle informací z Britských ostrovů má však poslední dobou navrch klub z Birminghamu.

Shaun Wright-Phillips přestoupil do Západního Londýna v roce 2005 za 21 miliónů liber z už zmíněného týmu Citizens. Pod portugalským koučem Jose Mourinhem nemohl navázat na výborné výkony z Manchesteru a po většinu kariéry v Chelsea jen paběrkoval a vysedával na lavičce.

Majitel Modrých, ruský bohatýr Roman Abramovič předeslal, že jeho peněženka pro letní nákupy zůstane uzavřená. I přesto Mourinho získal trojici posil. Mimochodem všechny zadarmo, neboť jim u svých bývalých mužstev skončily smlouvy. Mezi nové akvizice patří Claudio Pizarro z Bayernu Mnichov, Steve Sidwell z Readingu a boltonský Tal Ben Haim. 10 miliónů za nevyužívaného Wright- Phillipse může přijít vhod.

/ Fotbalportal.cz / itv-football.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články