Zpět na » Premier League » Koller o zájmu Readingu nic neví

Premier League - Koller o zájmu Readingu nic neví

0

Líbilo se

19.06. - Už jako malý kluk si chtěl Jan Koller zahrát v Anglii a v několika případech měl ke splnění svého snu blízko. Poprvé to bylo při přestupu z Belgie, kdy se o jeho služby ucházelo několik klubů z Premier League, momentálně se mluví o zájmu Readingu. Koller však přiznal, že už se svého snu vzdal a angažmá v Anglii už není prioritou. "Už to není pravda," říká útočník Monaka.

V médiích se v posledních dnech rozšířila zpráva, podle které manažer Readingu Steve Coppell chtěl českého útočníka přivést do týmu Royals. Koller však podobné zvěsti odmítá s tím, že novou sezónu začne v Monaku.

"O ničem jsem neslyšel, nic neřeším. Mám platnou smlouvu v Monaku a jsem tam spokojený," popírá Koller spekulace o přestupu.

Čtyřiatřicetiletý útočník prožil v Monaku zvláštní první sezónu. Tým střídal mizerné výkony s lepšími, Kollera několikrát vyřadilo ze hry zranění. Přesto stihl vstřelit osm branek. Jak to však bude s budoucností nejlepšího střelce české reprezentační historie, to ukáže až následující týden. Monako totiž vyměnilo trenéra, z Bordeaux přišel Brazilec Ricardo, kterému příliš nepřišel na jméno další Čech Vladimír Ĺ micer, kterého Ricardo v minulé sezóně odstavil na vedlejší kolej.

"Máme nového trenéra a nevím, jaké to bude, ale letní přípravu začnu s maximálním úsilím. Smlouvu hodlám dodržet," dodává Koller, jehož kontrakt ve Francii vyprší na konci sezóny.

Martin Vymyslický / sportinglife.com/fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články